Elena Tomson

Elena Tomson

Kadrioru büroo maakler
Büroo: Tallinn
elena.tomson@uusmaa.ee
+372 56 220 777

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa Kadriorg kinnisvarabüroo tubli meeskonnaga 2018 aasta novembris. Minu kauaaegne unistus oli saada edukaks kinnisvara müügispetsialistiks ja nüüd teen oma unistuse teoks. Kõrghariduse omandasin Tallinna Tehnikakõrgkoolis tehnomaterjalide ja turunduse erialal.

Varasemalt olen kinnisvara müügiga kokku puutunud aastatel 2007 – 2009, mil müüsin tehases valminud puitelementidest pereelamuid Tallinna lähiümbruses ja ka Tartus. Hilisemad aastad möödusid restoraniäris tegutsedes ning lapsi kasvatades. Emapuhkuselt naastes rõõmustasin võimaluse üle, alustada oma karjääri täiesti uuesti samas valdkonnas, milles end tugevalt tunnen ja pikaajalist unistust teostan!

Vabal ajal meeldib minule tegeleda joogaga, käia jooksmas ning veeta aega pere ja sõprade seltsis. Varasemalt olen harrastanud baletti.

Lähedaste sõnul olen ma siiras, aktiivne ja hea suhtleja. Kõike, mis mind paelub, teen ma kirega! Oma töös annan ma endast parimat, et tuua teieni parimat kvaliteetset ja täisteenust.

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Juuli 2019
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
16,5%
827
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
9,5%
1902 €/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-1 kuud
10,4 kuud
A-klassi büroopindade vakants
5,6%
sama
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
sama
14,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
sama
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.