Egle Selge

Egle Selge

Kutseline maakler, tase 5 | UUS MAA Pro
Büroo: Tallinn
egle.selge@uusmaa.ee
+372 525 2075

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Tegutsen kinnisvaramaailmas 2015 aasta algusest. Olles eelnevalt omandanud teadmisi ja kogemusi rahvusvahelistes ettevõtetes nii müügitöö kui ka klienditeenindusvaldkonnas.

Olen tegutsenud maaklerina erinevates kinnisvarabüroodes kui ka omal käel. 2019 aastal lõpetasin Tallinna Majanduskoolis 2-aastase kinnisvaramaakleri kursuse ja sooritasin Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja kutseeksami, sellest ajast olen kutseline kinnisvaramaakler. Pidev eneseareng ja head tulemused müügitöös andsid mulle võimaluse juhtida müügitiimi ja olla mentoriks alustavatele maakleritele.
Usun, et kinnisvaramaakleri amet ei ole pelgalt töö vaid elustiil ja põnevust lisab selle ameti puhul mitmekülgsus, iseseisvus ja suhtlemine erinevate inimestega – iga päev on eelmisest erinev.

Olen positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik, sihikindel ja pean lugu pidevast enesearendamisest. Minu jaoks on esmatähtis pakkuda oma klientidele kvaliteetset esindusteenust läbi professionaalse suhtumise ja personaalse lähenemise – iga klient on ainulaadne ning iga objekt erinev, see eeldab ka vajadustele vastavat lahendust.

Olen väga pühendunud oma klientide jaoks parima tulemuse saavutamisele.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Aprill 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-3,8%
676
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
3,4%
2894 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,6%
-0,2pp
Korteritehingute arv Tartus
16,9%
152
Korteritehingute mediaanhind Tartus
18,8%
2769 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,4%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.