Ruutmeetrihind
0,00 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 25500.00 m2

Asukoht

Aadress: Laeva , Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Andmed

ID: 85 / 196
Pindala: 25500.00 m2

Porto Franco, tõlkes linna süda, on atraktiivse arhitektuuriga kooslus büroo-, kaubandus- jm äripindadest, mis oma mastaapsuse tõttu on Tallinna uus maamärk. Kompleks valmib 2020. aasta lõpuks.

Esinduslikud büroopinnad asuvad Porto Franco kuues korpuses, 3.-5. korrustel ning on omavahel ühendatud 3. korruse tasandil klaaskatusega sisetänava (nn bürootänava) kaudu. Bürookorpuste vahel asuvad elegantsed ning avarad trepi- ja liftihallid ja vastuvõtualad. Porto Franco büroo-osa hõlmab ca 25 500 m2 pinda, mis mahutab rohkem kui 3 000 töötajat. Büroopinnad on suuruses alates 50m2, suurim ühel tasandil olev pind on 2300m2, kuid võimalik on üürida ka suurem pind mitmel tasandil.

Akendest avanevad kaunud vaated Vanalinnale või jahisadamale. 1/3 akendest on avatavad. 3. korruse tasandil bürookorpuste vahele on planeeritud kauni haljastusega avatud siseõued.

Parkimiseks on maa-alune parkimismaja, kus asub ka kinnine jalgrattaparkla koos riietuskappide ja duṥiruumidega, autode käsipesula, elektriautode laadimispunkt.

Lisaks büroodele ja hulgale kauplustele, on Porto Francos ka spordiklubi, nõupidamisruumide keskus, suur hulk mitmekesiseid söögikohti ning 8700m2 hõlmav hotell.

Üürihind standardlahenduse puhul on 14-18 eur/m2 (lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks).

Kui soovite rohkem infot, siis palun võtke ühendust.

Ostes kodu Swedbanki abiga, saad:

UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu 70% soodsam. Pakkumise saamiseks kasuta taotlusel koodi UUSMAA.

Vaatan lähemalt
*Pakkumine kehtib kuni 31.12.2021 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuste tingimustega ja vajadusel pea nõu aadressil www.swedbank.ee,