Ruutmeetrihind
14,50-22,50 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 9500.00 m2

Asukoht

Aadress: Maakri, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 17 / 458
Pindala: 9500.00 m2

Maakri HUB on 17-korruseline A-klassi büroohoone suurlinliku atmosfääriga Maakri tänaval. BREEAM Outstanding sertifikaadi väärilises hoones on ligi 9500m2 esmaklassilist üüripinda (BREEAM Outstanding sertifikaat on kõrgeim tase jätkusuutilkus ja keskkonnateadlikus kinnisvara arenduses).

Hoone saab pakkuda eri suuruses üüripindasid. Madalmad korrused on suurusega 1000-1500m2, kus saab ühel korrusel paikneva büroo ka suurele ettevõttele, samuti on võimalik üürida pind mitmel järjestikkusel korrusel. Osadel korrustel on võimalus teha büroo juurde suur terrass, mis on südalinna büroohoonete puhul haruldane.

Bürood on valgusküllased ja suurte akendega, kõrgematelt korrustelt avanevad lummavad vaated linnale ja Tallinna lahele. Kõik üüripinnad ehitatakse välja vastavalt üürnike vajadustele nii ruumilahenduse kui siseviimistluse osas. Valida saab mainekate arhitektide loodud sisekujunduspakettide vahel või luua päris oma stiiliga kontor.

Hoone esimesel korrusel on vitriinakendega äripinnad ja restoran. Sisehoovis on hubane roheala – ahvatlev oaas kesk linnamelu, kus puhkehetki veeta või inspiratsiooni ammutada.

Maakri HUBi eelkäijaks on endine Postimehe meediamaja, mis rekonstrueeriti täielikult nii tehnoloogiliselt kui arhitektuurselt.

Tallinna südalinn on meelisasukohaks paljudele edukatele ettevõtetele. Maakri HUB asub selle südames, eemal suurest liiklusmürast, pakkudes vaikset, valgusküllast, rohelist ning kaasaegset töökeskkonda:

– Silmapaistva arhitektuuriga kaasaegne A-klassi büroohoone
– Parem õhuvahetus loob suurepärase sisekliima töötajate heaolu tagamiseks
– Töötajatele maksimaalse mugavuse tagamiseks saab igas ruumis reguleerida temperatuuri
– Optimaalne loomulik päevavalgus ja kaunid vaated kõrgematel korrustel
– Energia- ja veesäästlik hoone (kaasaegsed ja efektiivsed tehnosüsteemid, nutikad LED valgustid ja tsoneeritud valgustuse juhtimine, väiksema veehulga läbivusega sanitaartehnika ning energiasäästlik välisvalgustus)
– Tark automaatika reguleerib ja optimeerib hoone automaatika süsteeme, mis tagab üürnikele madalamad kõrvalkulud
– Läbimõeldud siseviimistluspaketid, paindlikud ja efektiivsed ruumiplaneeringud annavad võimaluse planeerida vastavalt enda vajadustele unistuste büroo
– Paljudel korrustel asuvad suured roheterrassid, kus korraldada firma- ja kliendiüritusi, pidada välikoosolekuid või nautida lihtsalt värskes õhus lõunasööki koos oma kolleegidega
– Esinduslikud üldalad ja haljastatud hubane sisehoov
-Jalgrataste hoiuruum ning duši- ja riietusruumid maja üürnikele
– Üldkasutatavad nõupidamisruumid
– Mugav ligipääs nii autoga, jalgrattaga, ühistranspordiga kui ka jalgsi liikudes.

Kui otsid uut, Sinu vajaduste järgi valmivat bürood, kuhu juba kuus kuud peale üürilepingu sõlmimist sisse saab kolida, siis võta ühendust!

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).