Andriana Lomakina

Andriana Lomakina

Maakler | UUS MAA Pluss
Büroo: Tallinn
andriana.lomakina@uusmaa.ee
+37256659948

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Mul on siiralt hea meel, et jõudsid minu profiilile!
Teen oma tööd suure pühendumuse ja armastusega ning minu igapäevaseid tegemisi kirjeldab hästi Henry Ford`i poolt öeldu: “Kvaliteet tähendab teha asju hästi ja hoolikalt ka siis, kui keegi parasjagu ei vaata.”
Oma müügikarjääri alustasin tudengina aastal 2017, mis omakorda viis mind edasi ukselt-uksele raamatute müügini Ameerikas. Aastate jooksul sai kõige enam selgeks aga see, et tõeliselt väärt tulemused saavutatakse vaid koos suurepärase meeskonnaga ja et kõige olulisemad on alati inimesed – kliendid, kolleegid, lähedased.
Kodude vahendamine ja klientide aitamine kinnisvarateemalistes küsimustes on minu kirg. Olen rõõmus ja tänulik, et kliendid peavad mind isikuks, kelle kätesse ikka ja jälle oma kodu või muu kinnisvara müük ja üürimine usaldada.
Kuulumine Uus Maa meeskonda on suureks eeliseks! Minu seljataga töötab suur hulk professionaalseid ja klientidele pühendunud maaklereid. Ettevõtte tugev turundus, parimad hindajad, juriidiline tugi ning koostöö suurimate pankade, arendajate ja notaribüroodega tagab klientidele parimad tingimused.
Olen rõõmus, et saan teha tööd ja pakkuda parimat teenust oma klientidele Eesti professionaalseimas kinnisvarabüroos.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Aprill 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-3,8%
676
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
3,4%
2894 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,6%
-0,2pp
Korteritehingute arv Tartus
16,9%
152
Korteritehingute mediaanhind Tartus
18,8%
2769 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,4%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.