Aira Veelmaa

Aira Veelmaa

Maakler
Büroo: Tallinn
aira.veelmaa@uusmaa.ee
+372 5689 3166
+372 627 2600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa meeskonnaga 2014. aastal. Varem töötasin riigiasutuses, viimased seitse aastat kommunikatsiooni- ja kliendisuhete alal. Kinnisvara valdkond on mulle alati põnev tundunud ning Uus Maa on ettevõte, kus töötamise üle saan uhkust tunda. Siin on suurepärased kolleegid, kelle professionaalsus ja pühendumine on alati eeskujuks ja innustuseks. On rõõm töötada ettevõttes, mille väärtused on ka minu väärtused.

Tegutsen äripindade maaklerina. Mulle meeldib mu töö, sest see on väga mitmekülgne ja võimaldab suhelda erinevate inimestega, õppida tundma klientide vajadusi ja leida igale kliendile parim lahendus. Inimesed annavad mulle energiat, seega on palju suhtlemist eeldav maakleritöö mulle ideaalne. Teen oma tööd südamega ning õpin ja täiendan end pidevalt. Minu eesmärk on oma klientide jaoks alati olemas olla ning parim motivaator on klientide siiras rõõm ja tänulikkus.

Vabal ajal armastan reisida, kokata ja maitsvaid kooke küpsetada ning veeta aega kallite inimestega. Meeleldi külastan erinevaid kultuuriüritusi, mängin tennist, ujun ja tantsin. Olen inimene, kellele meeldib aktiivne eluviis ja uute asjade kogemine, olgu need siis kultuuri, ekstreemspordi või maitseelamuste vallast.

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused


Kliendid minust

Juuni 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-29,3%
573
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
-9,5%
2806 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,8%
sama
Korteritehingute arv Tartus
-36,7%
105
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-0,1%
2449 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,6%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.