Ersto Põlluaas

Ersto Põlluaas

Маклер | UUS MAA | City
Bureau: Tallinn
ersto.polluaas@uusmaa.ee
+372 5566 9165

Мои языки:

Смотреть всю мою недвижимость


Обо мне

Kinnisvara pisik on olnud südames juba ammu – alati on meeldinud vaadata erinevaid arhitektruure ja näha, kui kaunid või erinevad võivad inimeste kodud olla. Uus Maa City tugeva tiimiga liitusin aastal 2021.

Enda parimateks iseloomujoonteks pean aktiivsust ja head inimestega suhtlemisoskust paralleelselt kohusetunde ja sõbralikkusega. Armastan süstemaatilisust ja korda. Olles aastaid töötanud meelelahutusvaldkonnas ürituste organiseerija ja korraldajana, tunnen suurt rõõmu erinavate olukordade lahendamisest ning nende organiseerimisest.
Oma vaimu ja tervist hoian vormis triatloni harrastamisega ning samuti jalgpalli mängimine ei jäta külmaks.

Oma klientidele soovin pakkuda alati kiiret ja professionaalset abi olenemata olukorrast – pole olemas lahendamatuid olukordi, on vaid piiratud mõtlemine!

Seega, kui Sinul või sinu sõbral-tuttaval on kinnisvara alane küsimuse, võta julgelt ühendust ja leiame koos parima lahenduse!

Смотреть всю мою недвижимость


Мои достижения


Clients about me

Анализ и информация о рынке недвижимости

Куда можно выслать лучшие предложения, чтобы вы были в курсе происходящего на рынке раньше других?

    Указав адрес эл. почты, Вы даете нам разрешение на отправку информации, связанной с бюро недвижимости Uus Maa. При желании Вы можете уточнить свои предпочтения в нашем первом письме.