Tuule Praks

Tuule Praks

Kinnisvaramaakler reg.nr: KMR 18889
Büroo: Tallinn, Uus Maa Nord
tuule.praks@uusmaa.ee
+372 54 507 600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa Nord Kinnisvarabüroo meeskonnaga 2020. a suvel, sest kinnisvara ja uued väljakutsed on mul alati silmad särama pannud. Minu kolleegid on eranditult professionaalsed maaklerid. Seetõttu ütlen alati uhkusega, et olen maakler just Uus Maa Nord Kinnisvarabüroos.

Maakleritöö annab mulle võimaluse olla aktiivne, pühendunud ning kirglikult parimale tulemusele orienteeritud. Seega annab iga päev mulle võimaluse nautida elu tõdemusega, et tehes südamega armastatud tööd, saab sellest elustiil. Naudin maakleritöö protsessi iga etappi ning minu eesmärk on pakkuda tingimusteta parimat teenust.

Olen läbinud mitmeid kinnisvara ja müügiga seotud koolitusi, samuti tudeerin Tartu Ülikoolis õigusteadust. Mitmekülgne areng on mulle oluline ning hindan elukestvat õpet. Pidev enesetäiendamine võimaldab mul olla kliendile professionaalseks partneriks kinnisvaraga seotud elumuutustel.

Minu töö on minu kirg!

Vaata kõiki minu pakkumisi


Kliendid minust

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

August 2021
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
14,3%
718
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
6,1%
2154 €/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-13,8 kuud
5,6 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
6%
0,1pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.