Soovid

Soovin osta

Hind
400 000 €
Tartu linn, Tartu linn

Soovitakse osta laopind, mis sobib töökaitsevahendite ladustamiseks. Maksimaalne suurus 1000m2. Enda vajadus on ca 200m2, ülejäänud suurus võib olla perspektiiviga/välja üüritav. Ladu peaks asuma Tartus või selle lähiümbruses.

Kontakt: Gundo Roosve, +372 744 1144, gundo.roosve@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
52 000 €
Tartu linn, Tartu linn, Veeriku

Soovitakse osta renoveerimata 2-toalist keskküttega korterit Veeriku linnaosas.

Kontakt: Janek Saarepuu, +372 744 114, janek.saarepuu@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
800 € — 1 200 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

Üürisoov :
HAABERSTI
Uus/väga hea seisukord
3 tuba
800-1200 euro
2 parkimiskohta
Pood ja bussipeatus peavad lähedal olema

Kontakt: Leon Lobanov, leon.lobanov@uusmaa.ee
Büroo

Soovin osta

Hind
500 000 €
Tartu linn, Tartu linn

Soovitakse osta büroopind Tartus, mille suurus on 300-500m2. Vajalik ühistranspordi lähedus, parkimise võimalus, ratastooliga juurdepääs. Muude teenindusasutuste lähedus on eeliseks.

Kontakt: Gundo Roosve, +372 744 1144, gundo.roosve@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Tallinn, Nõmme linnaosa

KIIRE !
Soov üürida alates 04.03. korterit, majutust vajavad 3 naisterahvast.
Periood u 3 kuud (võib pikeneda).
Korterid peaksid olema sisustatud ning asukoht Saue-Laagri-Nõmme-Kristiine-Keila

Kontakt: Anu Hinrikus, +372 627 2600, anu.hinrikus@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
85 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Klient otsib 2-toalist renoveeritud korterit kesklinnas.Maksimaalne hinnapiir 88 000 eurot.

Kontakt: Eveli Lindell, +372 627 2600, eveli.lindell@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
90 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Klient ootab renoveeritud 2-toalist hinnaga kni 90 000 eurot. Korter võiks olla möbleeritud ja seisukorras, mis ei vaja koheselt remonti. Eelistatud on Uue-Maailma piirkond, kuid ei välistata ka teisi kekslinna asumeid.

Kontakt: Eveli Lindell, +372 627 2600, eveli.lindell@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
110 000 €
Tallinn, Kristiine linnaosa

Otsin kliendile 3-toalist korterit. Korter peab olema korralik ja renoveeritud, maja korras. Olulised on mõistlikud lisakulud ja hea bussiühendus.

Kontakt: Annika Orusalu, annika.orusalu@uusmaa.ee
Elamumaa

Soovin osta

Hind
185 000 €
Tallinn, Nõmme linnaosa

Otsin kliendile krunti Nõmmel, eelistatult Pääskülas või Hiiul. Võib olla ka majaga, mis vajab lammutamist.

Kontakt: Annika Orusalu, annika.orusalu@uusmaa.ee
Parkimiskoht / garaaž

Soovin osta

Tallinn, Mustamäe linnaosa

Klient soovib osta sooja garaaži Mustamäe, Kristiine või Haabersti piirkonnas. Pindala alates 20 m2. Kõik pakkumised on oodatud!

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
400 €
Tallinn, Kristiine linnaosa

Soovitakse üürida 2-toalist korterit Kristiine, Mustamäe või Nõmme linnaosas. Asjaga on kiire, nõus maksma 400€

Kontakt: Anu Hinrikus, +372 627 2600, anu.hinrikus@uusmaa.ee
Maja

Soovin osta

Hind
260 000 €
Tallinn, Nõmme linnaosa

Otsin kliendile maja järgmiste kriteeriumitega:
* Nõmme või selle vahetu lähiümbrus
* hind kuni 260 000 €
* kasutusluba peab olema ja paberid korras
* 3 magamistuba
* oma maalapp ca 1000 m2
* keskküte
* saun
* garaaž

Kontakt: Monika Kinkar, monika.kinkar@uusmaa.ee