Sofja Larroque

Sofja Larroque

Nooremmaakler | UUS MAA | Arena
Büroo: Arena, Tallinn
sofja.larroque@uusmaa.ee
+372 5590 2273

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Iseloomult vastutustundlik, sihikindel ning mitmekülgne, otsustasin proovida ennast kinnisvaramaaklerina. Tänu rahvusvahelisele töökogemusele, olen omandanud kiire kohanemisvõime ja õppimisoskuse ning olen alati valmis uuteks väljakutseteks.

Seni olen põhiliselt töötanud kahes valdkonnas : klienditeeninduses ja administreerimises. Esimene andis mulle võimaluse arendada head suhtlemisoskust, olen alati abivalmis ja sõbralik. Oskan olla tähelepanelik ja hea kuulaja ja seega otsida parimat lahendust kliendi soovidele. Assistendi töökogemus tõi omakorda kaasa täpsust, head organiseerimisvõimet ja ajaplaneeringut. Kõiges, mida ma teen, püüan olla põhjalik ja viia asja lõpuni.

Olen elanud 7 aastat Prantsusmaal, kus omandasin teise kõrghariduse majanduse ja õigusteadese alal ja olen töötanud raamatupidamisassistendina. Aastal 2019 kolisime perekonnaga tagasi Eestisse ja minu viimane töökoht oli konsulaarassistent Prantsuse Saatkonnas.

Kinnisvara valdkond on mulle alati huvi pakkunud, eriti sisekujunduse osas. Kunagi mõtlesin saada sisearhitektiks, aga elutee viis mind teises suunas. Nüüd aga olen põnevil võimalusest minu lemmik alaga uuesti kokku puutuda.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Oktoober 2023 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
+2,1%
678
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
+4,4%
2928 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
+2,7%
1645
Korteritehingute arv Tartus
-32,4%
119
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-9,9%
2109 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
-15,5%
366
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.