Korter

Soovin osta

Hind
30 000 €
Kastre vald, Võnnu alevik

Soov osta 3-4 toaline renoveeritud korter 1-2.korrusel, Võnnus, Kastre vallas, Tartumaal.

Kontakt: Marika Raud, +372 744 1144, marika.raud@uusmaa.ee
Büroo

Soovin üürida

Tallinn, Kesklinna linnaosa

Ettevõtte soovib üürida 250-300m2 bürood kesklinnas. Soovivad, et büroos oleks konditsioneer ja kööginurk.

Kontakt: Sergei Ivanov, sergei.ivanov@uusmaa.ee
Soovid

Soovin üürida

• Asfalteeritud platsi 600-1000m2, mis on aiaga
piiratud
• Plats hoonega küljenduv.
• Ladu hoones 300 m2
• Kontor 25 m2+
• Riietusruum 20 m2 + duss+wc
• Platsile juurdepääs vaba 24h.

Kontakt: Sergei Ivanov, sergei.ivanov@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Tallinn, Mustamäe linnaosa

Soovitakse üürida spordisaaliks sobivat pinda 250-300m2 Mustamäel.

Kontakt: Sergei Ivanov, sergei.ivanov@uusmaa.ee
Ladu

Soovin üürida

Viimsi vald

Soov üürida ca100 m2 laopind Viimsis

Kontakt: Sergei Ivanov, sergei.ivanov@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
140 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Klient otsib heas korras 2- või 3-toalist korterit, piirkondadest pakuvad huvi eelkõige Kesklinn, Pirita, Viimsi ja Kadriorg. Eelarve kuni 140 000€. Kindlasti on vajalik garaaž või valjualune parkimiskoht.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Soovid

Soovin osta

Hind
2 000 000 €
Tartu linn, Tartu linn

Soovitakse osta või üürile võtta lao/tootmishoone suurusega 4000 kuni 6000m2. Võib olla ka väiksem, aga siis peaks lisaks olema ehitusõigus. Asukoht Tartu linn või selle lähiümbrus. Hea seisukord eeliseks.

Kontakt: Gundo Roosve, +372 744 1144, gundo.roosve@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
20 000 € — 25 000 €
Jõhvi vald, Jõhvi linn, Narva mnt, Kaare tn, Hariduse tn

Pere otsib renoveeritud korterit (Isa ja ema, 2 last).

Kontakt: Artjom Ivanov, artjom.ivanov@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
200 000 €
Tallinn

Klient otsin 3- vüi 4 toalist korterit Tallinnas. Oluline on rõdu või terrass, parkimiskoht ja maja ei tohiks olla vanem kui 10 aastat. Samuti eelistatakse vaiksemat asukohta st mitte suure tee ääres, lähedal võiks iseaalis olla park ja võimalusel mitte kaugel kesklinast.

Kontakt: Eveli Lindell, +372 627 2600, eveli.lindell@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
500 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Otsin kliendile 2 magamistoaga valgusküllast ja soovitavalt kõrgete lagedega korterit, piirkonnad: Kesklinn, Vanalinn, Kadriorg. Pindala ca 120 kuni 150 m2. Hinnalagi 500 000€.
Parkimiskoht ja panipaik ei ole oluline, rõdu olemasolu tuleb kasuks.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Soovid
wishes-accommodationCommercial

Soovin osta

Tallinn, Kesklinna linnaosa

Klient ostab tegutsevat 4 või 5-tärniga hotelli Tallinna kesklinnas, südalinnas või vanalinnas. Tubade arv alates 50.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Büroo

Soovin osta

Tallinn, Kesklinna linnaosa

Klient soovib osta nähtavat äripinda (kuni 300 m2) Tallinna keskuse ärisoonel, nõudeks on esimene korrus, eraldi sissepääs, vitriinaknad vaatavad tänava poole. Minimaalne tootlus 6%.
Soovitavalt stabiilse pikaajalise üürnikuga.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee