Maja

Soovin osta

Hind
200 000 €
Pärnu linn, Pärnu linn

OSTUSOOV:
Vana, renoveerimist vajav või uus maja.
Minimaalselt 3 magamistuba.
Eelistatult lamekatusega.
Välistatud ridaelamud ja paarismajad.
Pigem välistaks Raeküla piirkonna.

NB! Eelkõige on oodatud pakkumised, mis ei ole veel avalikku müüki jõudnud.

Kontakt: Anneli Veinsteins, anneli.veinsteins@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
600 € — 800 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Meeldivad kõrged laed, et toad eraldi oleksid, palju kappe, lift.

Kontakt: Kristiina Puzõrjova, kristiina.puzorjova@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
100 000 € — 140 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa
Kontakt: Laura Barbo, laura.barbo@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
130 000 €
Tallinn

Põhja-Tallinna kesklinnapoolne osa või Kristiine algus.

Kontakt: Kristiina Puzõrjova, kristiina.puzorjova@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
250 000 € — 300 000 €
Tallinn

30 minuti autosõidu kaugusel Tallinna Lennujaamast

Kontakt: Kristiina Puzõrjova, kristiina.puzorjova@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa

Soovin osta 3-toalise krt Kohtla-Järve linnas Ahtme l/o, v.a Puru ja Tammiku mikrorajoon. Remonditud ja keskküttega. Vaatan üle kõik variandid

tel: 56043697

Kontakt: Jelena Plahhova, +372 337 9750, jelena.plahhova@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Jõhvi vald, Jõhvi linn

Soovin osta 3-toalise korteri Jõhvi linnas või Kohtla-järve Ahtme l/osas (v.a Tammiku mikrorajoon ja Puru). Remonditud, keskküttega. Vaatan üle kõik variandid.
tel: 56043697

Kontakt: Jelena Plahhova, +372 337 9750, jelena.plahhova@uusmaa.ee
Majaosa

Soovin osta

Hind
200 000 €
Rae vald, Peetri alevik

Kliendid otsivad ideaalis 4-toalist ridaelamut Peetri-Rae kandis. Olulisel kohal on terrass/murulapp. Kui leidub midagi väga head, siis ollakse nõus ka kõrgema hinnaklassiga.

Kontakt: Angela Taro, angela.taro@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
120 000 € — 125 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Tere,
Otsitakse tütarlapsele korterit, soovitavalt kuni 15 a vanusesse majja või siis juba eestiaegsesse hoonesse.

Kontakt: Kairi Vanem, +372 6272600, kairi.vanem@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
230 000 €
Tallinn

Klient otsib 4-toalist korterit.
Piirkond: Kesklinn või Kadriorg.
Suurus: al 80m2
Magamistoad pigem suuremad.
Ideaalis köök eraldatud või eraldi.
Max hind 230 000€

Kontakt: Anna-Liisa Sulakatko, anna-liisa.sulakatko@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
155 000 €
Tallinn

Klient otsib 2-3 toalist loft stiilis korterit.
Kriteeriumid:
-Uusarendus, mitte vanem kui 4a
-Mida kõrgem korrus, seda parem
-Piirkond pole tähtis, aga ei soovi Lasnamäe,Õismäe,Nõmme, Viimsi
-Hind max 155000€

Kontakt: Anna-Liisa Sulakatko, anna-liisa.sulakatko@uusmaa.ee
Majaosa

Soovin osta

Hind
255 000 €
Tallinn, Nõmme linnaosa

Klient otsib maja või rida/paarielamut.
Äärmisel juhul sobib ka korter 1. või 2. korrusel koos terassi ja aialapiga. Aias võiks paista päeval päike.
Kindlasti 3 magamistuba. Lisatuba oleks boonuseks.
Suurus: 100+ ruutmeetrit.
Saun oleks boonuseks.
Ei tohi asuda Laagris, Männikul, Pääskülas.
Rongipeatus lähedal.
Pigem uus, äsja renoveeritud.
Eelarve max 255 000€

Kontakt: Anna-Liisa Sulakatko, anna-liisa.sulakatko@uusmaa.ee