Korter (81)

Korter

Soovin osta

Hind
140 000 €
Tallinn

Kliendil on soov leida keskküttega 2-toaline korter. Liftiga uuemas majas. Sobivusel kiire tehing!

Kontakt: Krista Hansmitt, krista.hansmitt@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
145 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Otsin kliendile heas korras 2-toalist korterit.
Piirkonna valik: Kesklinn ja selle ümbrus, Pirita, Viimsi. Vajalik parkimiskoha olemasolu.
Hinnapiir 145 000 eurot.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
145 000 €
Tallinn, Pirita linnaosa

Otsin kliendile heas korras 2-toalist korterit.
Piirkonna valik: Kesklinn ja selle ümbrus, Pirita, Viimsi. Vajalik parkimiskoha olemasolu.
Hinnapiir 145 000 eurot.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
100 000 € — 160 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Kliendil soov osta 3-toaline korter Kristiine Keskuse lähedusse. Asukoht peaks olema Kassisaba, Uus Maailm või Kristiine linnaosa kesklinna poolne ots.
– pigem välistaks tüüpkorterid paneelmajades
– pigem välistaks sokklikorrusega korterid
– parkimiskoht ja panipaik boonuseks.

Roheline tuli pangast olemas!

Kontakt: Priit Mäeorg, priit.maeorg@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
130 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Kliendil on soov leida kesklinna 2-toaline korter. Kõrgmal korrusel ja liftiga uuemas majas. Sobivusel kohene tehing!

Kontakt: Angela Taro, angela.taro@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
100 000 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

Tervist 😊

Otsin naisterahvale sobilikku 2- toalist, min. 45m2 avarat valgusküllast, soovitavalt sissekolimiseks kohe valmis korterit hinnapiiriga 90 000 – 105 000 Tallinnas järgmiselt:

Eelistatud piirkonnad.
– Mustamäe, Haabersti või Tiskre (maja vanus alates 2000 a),
– Nõmme (oluline keskküte) või
– Pelgurand.
Ei soovi Lasnamäele.

Korter võib vajada kergeid värvitöid või osaliselt tapeedivahetust, kuid köök ja vannituba/wc peaks olema heas korras.
Magamistoa planeering peab võimaldama ka lapse voodi (4-aastane)
ära paigutamise.
Parkimise ja panipaiga olemasolu on vajalik.
Rõdu on boonus.
Kui hinnapiiri on pakkuda ka peatselt valmivat uusarendust, siis ka see pakkumine väga oodatud.

Parimate soovidega,
Erve Lettermo

Kontakt: Erve Lettermo, erve.lettermo@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
130 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Klient otsib kahetoalist korras korterit Kesklinna liftiga majja, kuhu saaks kohe sisse kolida. Eelistab dušši ja sauna. Hea oleks parkimiskoha ja panipaiga olemasolu. Tuleks kiire tehing!

Kontakt: Angela Taro, angela.taro@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
50 000 € — 65 000 €

Inimene otsib Tallinnas korterit (2-toaline, enam-vähem seisundis, et elada saaks). Hind 50k-65k. Rajoonid – Õismäe või Mustamäe. Raha sulas olemas.

Kontakt: Artjom Ivanov, artjom.ivanov@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
130 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Klient soovib osta ilusat 2-toalist korterit kesklinna, esialgu välja üürimiseks. Võimalusel möbleeritud ja renoveeritud. Parkimiskoht ja panipaik oleks suureks boonuseks.

Kontakt: Angela Taro, angela.taro@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
95 000 €
Tartu vald, Tila küla, Pärna allee

Soovitakse osta 2-toalist Rõduga korterit Pärna allee majadesse.

Kontakt: Kristi Tobreluts, +372 744 1144, kristi.tobreluts@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
800 € — 900 €
Tallinn

Klient soovib üürida alljärgnevatele kriteeriumitele vastava korteri:
– toalisus: 3 (peab olema 3 magamiskohta)
– seisukord: uus, korralik
– asukoht: kuni 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel Viru Keskusest. Sobib ka kombinatsioon jalutuskäik+ühistransport kuni 20 minutit.
– üüriperiood (eelistatult): 01.03- 31.08.2020.
– hea on, kui olemas on ka kuiv ja turvaline panipaik.

Kontakt: Anneli Lindemann, anneli.lindemann@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
69 000 €
Tallinn

Otsin sugulastele objekti Tallinnasse või sobib ka näiteks Laagri vms.
Veebruaris kui toimub nende müügitehing, soovivad kohe osta. Äkki keegi teab, et sel ajal on müüki tulemas või soov panna müüki?
-Hind kuni 69000, omafinantseering. Seega pole oluline, kas dokumentatsioon korras või mitte.
-Vähemalt kaks tuba. Köök eraldi.
-Võib olla ka veidi remonti vajav, aga oluline, et oleks elamiskõlbulik.
-Eelistaks esimest või teist korrust. Liftiga majas võib olla ka kõrgemal.

Vaatame üle kõik pakkumised! Vahendusele ei pretendeeri, soov sugulasi aidata!

Kontakt: Kristiina Aderov, kristiina.aderov@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
85 000 €
Tallinn

Klient otsib jätkuvalt korterit, aga avalikus pakkumises teda kahjuks miski ei kõnetanud.
Kas kellelgi on äkki tulemas müüki antud kirjeldusele vastavat korterit:
-piirkond Kesklinn, Südalinn, Põhja-Tallinn

– majatüüp kivimaja/paneelikas (eelistatud) aga võib olla ka heas seisukorras puitmaja

– korrus alates 2 (eelistatud)

– toalisus alates 2

– kütteliik kõik peale ahjukütte (viimane juhul kui on gaasile lisamise võimalus väga ok, sest kamin on väga meelepärane lisa)

– hind võiks jääda 85 000 € ümbrusesse

Vaatame üle kõik pakkumised!

Kontakt: Kristiina Aderov, kristiina.aderov@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
189 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Klient soovib 3 toalist uut järelturul müüdavat korterit Kesklinn/Kadriorg.

Kontakt: Sven Ohlau, sven.ohlau@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
40 000 € — 50 000 €
Tallinn, Lasnamäe linnaosa

Mustamäev, Lasnamäe või Kesklinn/ Kadriorg
-Rõduga
-Remonti vajav

Kontakt: Kristiina Kazartseva, kristiina.kazartseva@uusmaa.ee