Korter (100)

Korter

Soovin üürida

Hind
50 € — 450 €
Pärnu linn, Pärnu linn

Otsin kliendile 3-4 toalist pikaajalise üürilepinguga üürikorterit Pärnu linnas.

Kontakt: Brigit Haimi, brigit.haimi@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
230 000 €
Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

Otsin kliendile uuemat 4-toalist korterit Kassisaba, Kalamaja või Kadrioru kanti. Hinnaklass kuni ca 230 000 €. Suureks plussiks on rõdu või terrass ja kindlasti vajalik parkimine.

Kontakt: Monika Kinkar, monika.kinkar@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
85 000 €
Tallinn, Mustamäe linnaosa

Klient otsib 3-toalist heas korras korterit. Piirkondadest sobib Mustamäe, Õismäe, Lasnamäe algus, Põhja-Tallinna kesklinna poolsem ots. Ei soovi gaasipliiti. Eelarve: 85 000 EUR.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
600 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Otsin kliendile (abielupaar 1 lapse ja kahe emase kassiga) pikemaks ajaks 3-toalist üürikodu. Sobivad kõik piirkonnad ja mida lähemal Tallinna Ülikoolile, seda parem.
Üür kuni 600 €.

Kontakt: Monika Kinkar, monika.kinkar@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
750 €
Tallinn, Lasnamäe linnaosa

Otsin kliendile 3-toalist üürikorterit Lasnamäele.
Kus oleks: köögimööbel, garderoobid igas toas, rõdu, panipaik, kindel parkimiskoht.
Maja võiks olla maksimaalselt 10 aastat vana.
Vajalik ka bussipeatuse lähedus.

Kontakt: Monika Kinkar, monika.kinkar@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
750 €
Tallinn, Lasnamäe linnaosa

Otsin kliendile 3-toalist üürikorterit Lasnamäele.
Kus oleks: köögimööbel, garderoobid igas toas, rõdu, panipaik, kindel parkimiskoht.
Maja võiks olla maksimaalselt 10 aastat vana.
Vajalik ka bussipeatuse lähedus.

Kontakt: Monika Kinkar, monika.kinkar@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
400 €
Tallinn, Kristiine linnaosa

Soovitakse üürida 2-toalist korterit Kristiine, Mustamäe või Nõmme linnaosas. Asjaga on kiire, nõus maksma 400€

Kontakt: Anu Hinrikus, +372 627 2600, anu.hinrikus@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
110 000 €
Tallinn, Kristiine linnaosa

Otsin kliendile 3-toalist korterit. Korter peab olema korralik ja renoveeritud, maja korras. Olulised on mõistlikud lisakulud ja hea bussiühendus.

Kontakt: Annika Orusalu, annika.orusalu@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
90 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Klient ootab renoveeritud 2-toalist hinnaga kni 90 000 eurot. Korter võiks olla möbleeritud ja seisukorras, mis ei vaja koheselt remonti. Eelistatud on Uue-Maailma piirkond, kuid ei välistata ka teisi kekslinna asumeid.

Kontakt: Eveli Lindell, +372 627 2600, eveli.lindell@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
85 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Klient otsib 2-toalist renoveeritud korterit kesklinnas.Maksimaalne hinnapiir 88 000 eurot.

Kontakt: Eveli Lindell, +372 627 2600, eveli.lindell@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Tallinn, Nõmme linnaosa

KIIRE !
Soov üürida alates 04.03. korterit, majutust vajavad 3 naisterahvast.
Periood u 3 kuud (võib pikeneda).
Korterid peaksid olema sisustatud ning asukoht Saue-Laagri-Nõmme-Kristiine-Keila

Kontakt: Anu Hinrikus, +372 627 2600, anu.hinrikus@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
800 € — 1 200 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

Üürisoov :
HAABERSTI
Uus/väga hea seisukord
3 tuba
800-1200 euro
2 parkimiskohta
Pood ja bussipeatus peavad lähedal olema

Kontakt: Leon Lobanov, leon.lobanov@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
52 000 €
Tartu linn, Tartu linn, Veeriku

Soovitakse osta renoveerimata 2-toalist keskküttega korterit Veeriku linnaosas.

Kontakt: Janek Saarepuu, +372 744 114, janek.saarepuu@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
500 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Otsin kliendile 2 magamistoaga valgusküllast ja soovitavalt kõrgete lagedega korterit, piirkonnad: Kesklinn, Vanalinn, Kadriorg. Pindala ca 120 kuni 150 m2. Hinnalagi 500 000€.
Parkimiskoht ja panipaik ei ole oluline, rõdu olemasolu tuleb kasuks.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
200 000 €
Tallinn

Klient otsin 3- vüi 4 toalist korterit Tallinnas. Oluline on rõdu või terrass, parkimiskoht ja maja ei tohiks olla vanem kui 10 aastat. Samuti eelistatakse vaiksemat asukohta st mitte suure tee ääres, lähedal võiks iseaalis olla park ja võimalusel mitte kaugel kesklinast.

Kontakt: Eveli Lindell, +372 627 2600, eveli.lindell@uusmaa.ee