Korter (81)

Korter

Soovin üürida

Hind
350 € — 500 €
Kambja vald, Ülenurme alevik

Soovitakse üürile võtta 3-4-toaline korter või ridaelamu Ülenurmes või Tõrvandis.

Kontakt: Heilin Reimand, +372 744 1144, heilin.reimand@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
55 €
Tallinn, Mustamäe linnaosa

Klient soovib osta 2-toalist korterit Mustamäele või Põhja-Tallinnasse. Hinnapiiriks 55 000€

Kontakt: Anu Hinrikus, +372 627 2600, anu.hinrikus@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
50 000 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

Välja arvatud Järve otsa ja Astangu

Kontakt: Kristiina Kazartseva, kristiina.kazartseva@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
140 000 €
Tallinn

Klient otsib Kalamaja/Põhja-Tallinn/ Kristiine piirkonda kodu.
-Suures plaanis korter kolme toaga
-Hinnalaeks 130 000-140 000
-Remonti ei soovi teha, kõige muu osas (energiatähised, rõdu jne) on paindlik.
-Samuti võib sobida uusarendus, mis polegi veel valmis.

Kontakt: Kristiina Aderov, kristiina.aderov@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
270 000 €

Otsin kliendile 5-toalist korterit või ridaelamuboksi LÄBI 2 KORRUSE:

– Pindala alates 100 m2
– 4 magamistuba (või 3 suurt tuba, mida on võimalik jagada)
– Kesklinn, Kadriorg, Pririta
– Parkimiskoha olemasolu
– Eelarve 260 000,-

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
100 000 €
Tallinn

Klient otsib 3-toalist korterit/ridaelamut suure rõdu/veranda/terrassiga ideaalis Mustamäele või Nõmmele, aga on avatud ka muudele variantidele (Jüri/Peetri kant). Saun oleks suureks plussiks, samuti võimalikult avatud ruumilahendus ja pigem uuemad majad, aga renoveeritud on ka variant. Hind kuni 150 000. Kui nende jaoks ‘õigustab’, siis vaatavad ka kallimat.

Kontakt: Angela Taro, angela.taro@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
155 000 €
Tallinn

Klient otsib 2-3 toalist loft stiilis korterit.
Kriteeriumid:
-Uusarendus, mitte vanem kui 4a
-Mida kõrgem korrus, seda parem
-Piirkond pole tähtis, aga ei soovi Lasnamäe,Õismäe,Nõmme, Viimsi
-Hind max 155000€

Korter

Soovin osta

Hind
230 000 €
Tallinn

Klient otsib 4-toalist korterit.
Piirkond: Kesklinn või Kadriorg.
Suurus: al 80m2
Magamistoad pigem suuremad.
Ideaalis köök eraldatud või eraldi.
Max hind 230 000€

Korter

Soovin osta

Hind
120 000 € — 125 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Tere,
Otsitakse tütarlapsele korterit, soovitavalt kuni 15 a vanusesse majja või siis juba eestiaegsesse hoonesse.

Kontakt: Kairi Vanem, +372 6272600, kairi.vanem@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Jõhvi vald, Jõhvi linn

Soovin osta 3-toalise korteri Jõhvi linnas või Kohtla-järve Ahtme l/osas (v.a Tammiku mikrorajoon ja Puru). Remonditud, keskküttega. Vaatan üle kõik variandid.
tel: 56043697

Kontakt: Jelena Plahhova, +372 337 9750, jelena.plahhova@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa

Soovin osta 3-toalise krt Kohtla-Järve linnas Ahtme l/o, v.a Puru ja Tammiku mikrorajoon. Remonditud ja keskküttega. Vaatan üle kõik variandid

tel: 56043697

Kontakt: Jelena Plahhova, +372 337 9750, jelena.plahhova@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
250 000 € — 300 000 €
Tallinn

30 minuti autosõidu kaugusel Tallinna Lennujaamast

Kontakt: Kristiina Kazartseva, kristiina.kazartseva@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
130 000 €
Tallinn

Põhja-Tallinna kesklinnapoolne osa või Kristiine algus.

Kontakt: Kristiina Kazartseva, kristiina.kazartseva@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
600 € — 800 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Meeldivad kõrged laed, et toad eraldi oleksid, palju kappe, lift.

Kontakt: Kristiina Kazartseva, kristiina.kazartseva@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
400 €
Pärnu linn, Pärnu linn

ÜÜRISOOV:
Noorpaar soovib Pärnusse pikaajalist üürikodu.
Lapsi ja lemmikloomi ei ole.
Korraarmastajad, tublid inimesed; meesterahvas viibib palju Eestist eemal.
2 – 3-toaline, üürihinnaga kuni 400.- eurot kuus.
Korter peab kaasaegselt sisustatud (möbleeritud ja kodutehnikaga).
Renoveeritud või uuemas majas.
Oluline parkimiskoha olemasolu.

Kontakt: Anneli Veinsteins, anneli.veinsteins@uusmaa.ee