Korter (78)

Korter

Soovin osta

Hind
360 000 € — 450 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Avar, kõrged laed, parkimine, kamin, vaated – kivimaja.
Hinnaklass võiks olla 300 000-450 000 eur vahel.

Kontakt: Kairi Vanem, +372 6272600, kairi.vanem@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
250 000 € — 300 000 €
Tallinn

30 minuti autosõidu kaugusel Tallinna Lennujaamast

Kontakt: Kristiina Kazartseva, kristiina.kazartseva@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
200 000 € — 300 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Kliendil soov osta vähemalt 3-toaline või 4-toaline korter. Asukoht peaks olema Kalamaja, Kassisaba, Kadriorg või Pelgulinna Kalamaja poolne külg.
Väga meeldivad väiksema poolsed kortermajad ja ka puumajad.
– pigem välistaks esimese korruse ja sokklikorrusega korterid
– eelistaks maja koos väikese hoovialaga
– vajalik parkimise ja panipaiga olemasolu

Kontakt: Priit Mäeorg, priit.maeorg@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
160 000 € — 180 000 €
Tallinn

Klient soovib osta korteri Kadrioru, Uue-Maailma piirkonda või ridaelamu Peetri külla.

160 000 – 180 000 eurot
3-4 toaline

Korteri juurde võiks kuuluda 1 parkimiskoht, panipaik/kelder, köögimööbel, maja heas seisukorras.

Kõik pakkumised oodatud.
Suured tänud juba ette!

Kontakt: Heidi Kivirand, heidi.kivirand@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
140 000 € — 190 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Noor pere otsib enda esimest ühist kodu. Märksõndaeks on kõrged laed ja miskit erilist.

Kontakt: Mirja-Helen Järvel, mirja-helen.jarvel@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
120 000 € — 125 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Tere,
Otsitakse tütarlapsele korterit, soovitavalt kuni 15 a vanusesse majja või siis juba eestiaegsesse hoonesse.

Kontakt: Kairi Vanem, +372 6272600, kairi.vanem@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
100 000 € — 160 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Kliendil soov osta 3-toaline korter Kristiine Keskuse lähedusse. Asukoht peaks olema Kassisaba, Uus Maailm või Kristiine linnaosa kesklinna poolne ots.
– pigem välistaks tüüpkorterid paneelmajades
– pigem välistaks sokklikorrusega korterid
– parkimiskoht ja panipaik boonuseks.

Roheline tuli pangast olemas!

Kontakt: Priit Mäeorg, priit.maeorg@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
100 000 €
Tallinn

Klient otsib 3-toalist korterit/ridaelamut suure rõdu/veranda/terrassiga ideaalis Mustamäele või Nõmmele, aga on avatud ka muudele variantidele (Jüri/Peetri kant). Saun oleks suureks plussiks, samuti võimalikult avatud ruumilahendus ja pigem uuemad majad, aga renoveeritud on ka variant. Hind kuni 150 000. Kui nende jaoks ‘õigustab’, siis vaatavad ka kallimat.

Kontakt: Angela Taro, angela.taro@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
100 000 € — 160 000 €
Tartu linn, Tartu linn

Soovitakse osta väga heas seisukorras või uut korterit. Eelistatud linnaosad Kesklinn , Karlova, Tähtvere ja Supilinn. Maksimum korrus teine või peaks olema liftiga maja.

Kontakt: Kristi Tobreluts, +372 744 1144, kristi.tobreluts@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
70 000 € — 100 000 €

OSTUSOOV:
Klient soovib osta 2-toalise korteri.
Piirkond: Mustamägi, Kristiine, Põhja-Tallinn, kesklinn.
Korteri seisukord: võib olla ka remonti vajav.
Oluline on parkimiskoha olemasolu.
Klient ei ole huvitatud 1-korrusel asuvast korterist.

Kontakt: Anneli Lindemann, anneli.lindemann@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
62 000 € — 66 000 €
Tallinn, Lasnamäe linnaosa

Klient soovib osta 2-toalist korterit . Piirkond Lasnamäe ( nt. Linnamäe tee, Läänemere tee, Kivila tn., Muhu, Kärberi ja midagi lähiümbruses). Ideaalne oleks korter suure rõduga, aknad päikese poole suunas, 2-6 korrust (kui viiekorruseline maja, siis mitte viimane korrus).

Kontakt: Julia Jermaljonok, julia.jermaljonok@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
50 000 € — 65 000 €

Inimene otsib Tallinnas korterit (2-toaline, enam-vähem seisundis, et elada saaks). Hind 50k-65k. Rajoonid – Õismäe või Mustamäe. Raha sulas olemas.

Kontakt: Artjom Ivanov, artjom.ivanov@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
45 000 €
Tallinn, Lasnamäe linnaosa
Kontakt: Kristiina Kazartseva, kristiina.kazartseva@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
40 000 € — 50 000 €
Tallinn, Lasnamäe linnaosa

Mustamäev, Lasnamäe või Kesklinn/ Kadriorg
-Rõduga
-Remonti vajav

Kontakt: Kristiina Kazartseva, kristiina.kazartseva@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
800 € — 900 €
Tallinn

Klient soovib üürida alljärgnevatele kriteeriumitele vastava korteri:
– toalisus: 3 (peab olema 3 magamiskohta)
– seisukord: uus, korralik
– asukoht: kuni 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel Viru Keskusest. Sobib ka kombinatsioon jalutuskäik+ühistransport kuni 20 minutit.
– üüriperiood (eelistatult): 01.03- 31.08.2020.
– hea on, kui olemas on ka kuiv ja turvaline panipaik.

Kontakt: Anneli Lindemann, anneli.lindemann@uusmaa.ee