Korter (26)

Korter

Soovin osta

Hind
150 000 € — 180 000 €
Rae vald

Klient soovib osta 3 kuni 4-toalist korterit või ridaelamuboksi Rae valda, kust on hea ligipääs Ülemiste Cityle.
Korter või ridaelamuboks peab olema uusarendus ning see võib valmida ka alles 2021. aastal.
Korteri puhul peab see asuma viimasel korrusel koos suure terrassiga, kuhu paistab õhtupäike.
Ridaealmuboksi puhul on klient huvitatud ainult äärmistest boksidest.

Kontakt: Aneth Traumann, aneth.traumann@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
110 000 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

Otsin kliendile 2- toalist korterit Kristiine linnaosas.
Korter peab olema uueväärne ning igati heas seisukorras. Oluline on, et korter oleks valgusküllane ning rõduga.
Majas peab olemas olema ka lift. Eelistatud on väiksemat sorti kortermaja.

Kontakt: Anneli Lindemann, anneli.lindemann@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
100 000 € — 120 000 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

2-3 toalise korteri ostusoov Haabersti piirkonda, võib olla ka Harku, äärmisel juhul Nõmme.
Pigem uusarendus, 2005-2008 ajal ehitatud või samal perioodil renoveeritud korterit ei soovi.
Peab olema uus või äsja renoveeritud korter.
Rõdu, parkimiskoha olemasolu on oluline.
Kõik korrused va. esimene.
Köögimööbel ja tehnika võiksid olemas olema, kuid see ei ole otsustav faktor.

Korter

Soovin osta

Hind
55 000 €
Tartu linn, Tartu linn

Soovitakse osta 1- või 2-toalist korterit puumajas Tartu linnas.
Seisukord ei ole oluline.

Kõik pakkumised on teretulnud.

Kontakt: Marika Raud, +372 744 1144, marika.raud@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
200 000 € — 300 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Kliendil soov osta vähemalt 3-toaline või 4-toaline korter. Asukoht peaks olema Kalamaja, Kassisaba, Kadriorg või Pelgulinna Kalamaja poolne külg.
Väga meeldivad väiksema poolsed kortermajad ja ka puumajad.
– pigem välistaks esimese korruse ja sokklikorrusega korterid
– eelistaks maja koos väikese hoovialaga
– vajalik parkimise ja panipaiga olemasolu

Kontakt: Priit Mäeorg, priit.maeorg@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
220 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Soov osta kahe- kuni kolmetoaline minimaalselt 80m2 korter. Asukohaks kesklinn või vanalinn. Uusarendused jätaks pigem välja. Sooviks on kõrged laed ja avar elutuba või vähemalt võimalus see seinte liigutamisega tekitada. Võib olla ka renoveerimist vajav, kuid siis peaks ka hind olema vastav.

Kontakt: Evely Kink, evely.kink@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
200 000 €
Tartu linn, Tartu linn, Kesklinn

Soovitakse osta Tartu kesklinna piirkonda uuem või väga heas korras 3-toaline korter, kus on olemas saun + vann, suur rõdu/terrass, viimistlus ja sisustus kvaliteetne ja kaasaegne.

Kontakt: Heilin Reimand, +372 744 1144, heilin.reimand@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
70 000 € — 100 000 €
Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

OSTUSOOV:
Klient soovib osta 2-toalise korteri.
Piirkond: Põhja-Tallinn, kesklinn.
Korteri seisukord: võib olla ka remonti vajav.
Oluline on parkimiskoha olemasolu.
Klient ei ole huvitatud 1-korrusel asuvatest korteritest.

Kontakt: Anneli Lindemann, anneli.lindemann@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
145 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Otsin kliendile heas korras 2-toalist korterit.
Piirkonna valik: Kesklinn ja selle ümbrus, Pirita, Viimsi. Vajalik parkimiskoha olemasolu.
Hinnapiir 145 000 eurot.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
145 000 €
Tallinn, Pirita linnaosa

Otsin kliendile heas korras 2-toalist korterit.
Piirkonna valik: Kesklinn ja selle ümbrus, Pirita, Viimsi. Vajalik parkimiskoha olemasolu.
Hinnapiir 145 000 eurot.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
95 000 €
Tartu vald, Tila küla, Pärna allee

Soovitakse osta 2-toalist Rõduga korterit Pärna allee majadesse.

Kontakt: Kristi Tobreluts, +372 744 1144, kristi.tobreluts@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
130 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kadriorg

Klient soovib osta Tallinnas (Kadriorg, Kesklinn eelistus) 2-3 toalist korterit, mida sooviks kohe välja uurida.
Hind kuni 130 000.- Eelistatud on uues majas või renoveeritud majas.

Korter

Soovin osta

Hind
250 000 € — 300 000 €
Tallinn

30 minuti autosõidu kaugusel Tallinna Lennujaamast

Kontakt: Kristiina Kazartseva, kristiina.kazartseva@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
350 € — 500 €
Kambja vald, Ülenurme alevik

Soovitakse üürile võtta 3-4-toaline korter või ridaelamu Ülenurmes või Tõrvandis.

Kontakt: Heilin Reimand, +372 744 1144, heilin.reimand@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
40 000 €
Tartu linn, Tartu linn, Kesklinn

Soovitakse osta 1-2-toaline heas korras/renoveeritud korter Tartu kesklinna piirkonnas hinnaga kuni 40 000 eur.

Kontakt: Heilin Reimand, +372 744 1144, heilin.reimand@uusmaa.ee