Ruutmeetrihind
0,00 €/m2

Asukoht

Aadress: Kopli, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Andmed

ID: 939296 / 83

Trendika Kalamaja kiirelt uuenevas südames valmivad peagi kaks efektset kortermaja. Stiilsed ja kompaktsed korterid sobivad maailmakodanikule, kes teab oma väärtust ning hindab disaini ja hubast elu keset pulbitsevat linnamelu.

Kollane ning Must maja moodustavad ehituslikult ühe hoone, olles ühendatud esimese korruse äripinna ning maa-aluse garaažiga. Kopli 16 majas on kokku 15 2- kuni 4-toalist korterit ning 4 äripinda. Mustas majas paiknevad korterid 1-8, Kollases majas 9-15. Mõlema maja esimesel korrusel on kaks äripinda, millel on otse sissepääs Kopli tänavalt. Parkimine on lahendatud maa-aluses soojas garaažis. Kopli 16 hoonel on 4 maapealset korrust (Kollasel majal neli korrust, Mustal majal kolm korrust) ning üks maa-alune korrus. Kollases majas paikneb lift. Kopli 16 hoones on soe maa-alune garaaž, kus paiknevad 15 panipaika, autode parkimiskohad ning rattaparkla umbes 20 rattale.

Korterite hinnad: 132 000 kuni 449 000 eurot.

Ostes kodu Swedbanki abiga, saate:

saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu soodsamalt ainult sooduskoodi UUSMAA sisestamisel laenutaotlusse.

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2019 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.