Hind
1 800 000 €
Ruutmeetrihind
6 517,02 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 276.20 m2
kinnistu pindala 1184.00 m2

Asukoht

Aadress: Olevimägi 7, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 8081 / 668186507805330600
Pindala: 276.20 m2
Krundi suurus: 1184.00 m2
Ehitusaasta: 1850
Valmidus: Renoveeritud
Omandivorm: Korteriomand
Katastri nr: 78401:101:2750
Ehitise materjal: Kivi
Küte: Keskküte
Korruse number / korruste arv: 1 / 0

Lisad

  • internet
  • mööbli võimalus
  • külmkapp
  • sissepääs tänavalt
  • eraldi sissepääs

Müügile tulnud ruum, mis seob keskaegse vanalinna võlu ja kaasaegsed rütmid. Olevimägi 7 äripind. See pole lihtsalt üks järjekordne äripind vaid interjööri elamus, mis lummab oma isikupärase eksklusiivsusega.

Vanalinna Olemus

Tallinna vanalinn kätkeb endas ajaloolise arhitektuuri hõngu ning ajatuid kultuuri meeleolusid. Paik, kus iga hoone kõneleb oma lugu. Olevimägi 7 on suurepärane näide seesugusest pärandist, asudes linnasüdames ja vaid hetke kaugusel Raekoja platsist või Toompea lossist, Niguliste kirikust ja paljust muust vaatamisväärsest.

Arhitektuur – Sakraalarhitektuuri hingus tänapäeva võtmes

See äripind on saanud 2015 aastal sisearhitektuuri preemia, olles kooslus gooti arhitektuuri motiividest kaasaegses lahenduses. Kvaliteetsed ja eritellimusel valmistatud sisustuselemendid loovad ajasturomantilise atmosfääri, kus iga detail on täiuslik. Rasked, kõrged paekivi portaalid ja põrandad, metallkonstruktsiooni ja klaasdetailidega siserõdu ning ajastutekstuursed seinad etendavad täisulikult kunagist maailma tänases stiilis. Täispuidust maast laeni kapid ja riiulid lisavad ruumidele jõulisust ja majesteetlikkust. See interjöör on kunstikogemuslik rännak, mis loob unustamatuid muljeid.

Art Priori – Maitseelamused ja Kunst

Hetkel tegutseb äripinnal mainekas restoran Art Priori, mis pakub vahemereköögi maitseid. Rendilepingutingimustega saab tutvuda meili teel ja lisakokkuleppel on uuel omanikul võimalik soetada ka restorani kõrgdisain mööbel.

Võimalused on Piiramatud

Äripinna planeering, valgus- ja tehnilised lahendused pakuvad ruumile, lisaks praegusele restoranile ka muid kasutusvõimalusi. See võib olla inspireeriv kontoriruum või eksklusiivse showroom jne. piiramata kujutlusvõimet, säilitades alati oma ainulaadsuse. Siin saate unistada suurelt ja luua lennukalt.

Unustamatu atmosfäär, kus kohtuda

Kuulutuses leiate pildid, mis loovad ettekujutuse ruumide hetkeatmosfäärist, ent selle tõeliseks kogemiseks on kindlasti vaja ruume külastada. Kasvõi esmalt nautida kvaliteetset õhtusööki koos lähedastega restoranis või leppida kokku privaatne külastuspäev, ruumide tuuriks.

Kunst, Ajalugu ja Investeering Ühes

Olevimägi 7 ei ole lihtsalt äriruum, see on investeering linna kõige vääruslikumasse miljöökeskkonda, vaatega tulevikku, kus ajalooline atmosfäär ja selle ainukordsus jäävad alati kõrgelt hinnatuks.

Huvi korral detailsem informatsioon meili teel.

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).