Hind
580 000 €
Ruutmeetrihind
479,34 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 1210.00 m2

Asukoht

Aadress: Nõmme tee 34, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 6072 / 574559717279187200
Krundi suurus: 1210.00 m2
Omandivorm: Kinnistu
Katastri nr: 78407:701:1632

Lisad

  • kanalisatsioon tsentraalne

MÜÜA ARENDUSPROJEKT!
#uusmaanord #kinnisvaramaaklerlehojalg #arendus #kristiine #ärikinnisvara

MÜÜA NÕMME TEE 34/TEDRE TN 39 HOSTEL!
Hoone projekt on koostatud Nõmme tee 34 ja Tedre tn 39 krundile (78407:701:1632). Projekteeritav hoone on majutuse ja äri suunitlusega, planeeritakse sihtotstarbe muutmist 100% ärimaaks. Hetkel Nõmme tee 34 ja Tedre tn 39 krundi sihtotstarve on 50% elamumaa ja 50% ärimaa.

ASENDIPLAAN/ KRUNDI OLEMASOLEV OLUKORD
Projekteeritav hoone paikneb krundi kagu osas. Planeeritav hoone tuleb 3 kordne. Juurdesõidutee asub Tedre tänaval, sinna on planeeritud ka parkimine. Hoone peasissepääsud hakkavad paiknema Nõmme tee poolselt tänava osalt. Krundil ei tule piirdeaeda, kuid haljastuse paigutamisega saab liigendada hoone ümbrust. Lisaks planeeritakse krundile juurde nii madal- kui kõrghaljastust. Krundil on hoonestus ning hetkel asub seal kiirtoidu restoran Staap. Krundi tagumisel küljel on üks vana maakelder ning puidust ühekordne eramu. Projekteeritav hoone paikneb krundi kagu osas.

ARHITEKTUURNE ÜLDLAHENDUS
Hoone lahendus on olemasolevat keskkonda arvestav ja rikastav ning tõstab piirkonna arhitektuurset kvaliteeti. Hoone projekteerimisel on võetud eeskujuks antud ümbruskonna iseloomulikud puitmajad. Hoone on nelinurkse põhiplaaniga, lihtsa ülesehitusega maja. Hoone esimesel korrusel on äripind, mille otstarve on toitlustus suunitlusega. Teisel ning kolmandal korrusel on tegemist majtusruumidega, mida üüritakse soovijatele välja. Hoone kolmandale korrusele on ette nähtud terrass majutusosas rentivate üürnike jaoks.
Hoone kõrgus ning mastaap tuleneb projekteeritava hoonele ette kirjutaud detailplaneeringust mille kõrguseks ei tohi olla rohkem kui 13m. Hoone moodustab oma kõrguse poolest pigem terviku kõrval asuva kooli kui viilkatustega eramajadega, mis on taotluslik, et rõhutada hoone avalikku funktsiooni.

Paiknemine
Restoranile ja majutusasutusele on projekteeritud eraldi sissepääsud, et üks funktsioon ei jääks teist segama. Restoranaile, mis asub esimesel korrusel on peasissepääs Nõmme tee poolsest küljest kus asub ka bussipeatus. Hosteli sissepääs on hoone küljefassaadilt, krundi Tedre tänava poolsest küljest.

Ruumide kirjeldus
Esimesel korrus on projekteerirud 5 meetri kõrgusena, mis tagab hea mahu restoranile. Teisel ja kolmandal korrusel asuvad majutusühikud. Kolmas korrus on venitatud kõrgemaks, et lae alla mahuksid ära magamislavatsid.

LISAINFO – Ostes müüdava kinnistu kõrval lisaks paarismaja kinnistu – saad hinnasoodustus 30 000 eurot! Meie eesmärk on aidata sul leida täiuslik kodu, mis vastab sinu individuaalsetele vajadustele ja soovidele. Pangalaenu taotlemise abi, tagatisvara hindamine ja olemasoleva kinnisvara müümine/üürimine on meie poolt kättesaadavad. Me oleme professionaalsed ja pühendunud oma eesmärgile, mis on aidata sul saada kõrgeim hind oma kinnisvara eest. Võta julgelt ühendust ja läheme vaatama! Meie teenus on kiire, ootuspärane ja pühendunud sinu soovidele.

Leho Jalg
Kinnisvaramaakler
Mob: +372 52 002 41
E-mail: leho.jalg@uusmaa.ee

Leho Jalg


https://www.facebook.com/kinnisvaramaaklerlehojalg
———————————————-
UUS MAA | NORD
Kopli 6, 10412, Tallinn
www.uusmaanord.ee

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).