Hind
385 000 €
Ruutmeetrihind
378,56 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 1017.00 m2

Asukoht

Aadress: Tedre 39a, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 6071 / 390164718512973800
Krundi suurus: 1017.00 m2
Omandivorm: Kinnistu
Katastri nr: 78407:701:1642

MÜÜA TEDRE 39A KAHEPEREELAMU PROJEKT KOOS KODUMAJUTUSEGA!
#uusmaanord #kinnisvaramaaklerlehojalg #arendus #kristiine #ärikinnisvara

Hoone projekt on koostatud Tedre 39a krundile (78407:701:1642). Projekteeritava ehitise peamine kasutamise otstarve krundil Tedre 39a on Kahepereelamu kodumajutusega. Tedre tn 39a sihtotstarve on elamumaa 100% vastavalt detailplaneeringule.
Hoone nimetus: Kahepereelamu kodumajutusega

ASENDIPLAAN/KRUNDI OLEMASOLEV OLUKORD
Ehitusprojektiga hõlmatud ala paikneb Tallinnas, Kristiine linnaosas, krundil Tedre 39a. Krundil lõunaosas paikneb rajatis – kasvuhoone. Kinnistu reljeef on tasane. Kinnistul paikneb 16 viljapuud. Olemasolev tänavatevõrk ja juurdesõidud, kõnniteed. Kinnistule on juurdepääs Tedre tänavalt. Hoone paigutus lähtub detailplaneeringu võimalustest ning tellija soovist paigutada kinnistule kaks suuremat perekorterit, kus alumise korteri juurde kuulub ka kodumajutus. Hoone paigutamisel on lähtutud ideest paigutada eraldi kodumajutus hoone osa tänavafrondi äärde ning kahe suurema korteri hoone osa tuua sügavamale krunti, mis pakub eluruumide avanemist aeda.

Ehitusalune pind projekti järgi 197,74m²
Max. Korruselisus – 2
Hoonete arv krundil – 1
Suletud brutopind 471.67m²
Maapealne 395.29m²
Suletud netopind 370.97m²
Kõrgus 10,7m
Parkimiskohtade arv – 6
Hoone maht 1772m3

ARHITEKTUURNE ÜLDLAHENDUS
Hoone lahendus on olemasolevat keskkonda arvestav ja rikastav ning tõstab piirkonna arhitektuurset kvaliteeti. Hoone projekteerimisel on võetud eeskujuks antud ümbruskonna iseloomulikud puitmajad. Hoonele tulevad erinenat tooni puidust fassaad. Hoone on ülesehituselt lihtne, põhiplaan meenutab kahte ristkülikut kõrvuti.
Hoone ühes majaplokis üksteise peal asub 2 suuremat perekorterit, teises väiksemas blokis aga 2+2 kodumajutuse ühikut (2 mõlemal korrusel), mis on alumise korteri osad, kuid eraldi sissepääsudega. Kahte blokki ühendab trepikoda. Tegemist on kaasaegse hoonega nii mahult kui vormilt. Projekteeritud on heade proportsioonidega ning säästlike materjalidega. Hoone väiksema osa katusele on ette nähtud suve/kevadterrass ülemise perekorteri kasutuseks. Lõunakülje akende jaoks on otsese päikse eest projekteeritud varjestus, mis oma disainilt on vähedomineeriv ja sobib kokku nii rahulikult mõjuva heleda puitlauaga.
Fassaadid on kahel hoone osal erinevad. Suurem majaosa on kaetud heledat värvi horisontaalse voodrilauga ja väiksem osa tumedat tooni peenema horisontaalsete puitlippidega. Kahte osa ühendav trepikoda on krohvitud tumedaks ning sealne akende rohkus jätab õhulise mulje.
Hoone kõrgus ning mastaap tuleneb projekteeritava hoonele ette kirjutaud detailplaneeringust, mille kõrguseks ei tohi olla rohkem kui 11m. Tumedam väiksem maht on madalam, selle peal katuseterrass ja heledam suurem maht kõrgem.

Juurdepääs autodele on tagatud Tedre tänavalt. Krundile on projekteeritud 6 parkimiskohta.

HALJASTUSJAHEAKORRASTUS
Tedre 39a krunt on haljastatud. Krundil paikneb 16 viljapuud. Projektis lisatakse madalhaljastust. Vt ASENDIPLAAN

NÕUDED KODUMAJUTUSELE
Järgitakse üldiseid nõudeid majutusettevõttele. Täidetud on nõuded kodumajutusele. Majandus- ja kommunikatsiooniministri määrus „Nõuded majutusettevõttele“ 01.07.2015

LISAINFO – Ostes müüdava kinnistu kõrval lisaks kinnistu, kuhu saad rajada hosteli ja söögikoha – saad hinnasoodustus 30 000 eurot! Meie eesmärk on aidata sul leida täiuslik kodu, mis vastab sinu individuaalsetele vajadustele ja soovidele. Pangalaenu taotlemise abi, tagatisvara hindamine ja olemasoleva kinnisvara müümine/üürimine on meie poolt kättesaadavad. Me oleme professionaalsed ja pühendunud oma eesmärgile, mis on aidata sul saada kõrgeim hind oma kinnisvara eest. Võta julgelt ühendust ja läheme vaatama! Meie teenus on kiire, ootuspärane ja pühendunud sinu soovidele.

Leho Jalg
Kinnisvaramaakler
Mob: +372 52 002 41
E-mail: leho.jalg@uusmaa.ee
https://uusmaanord.ee/maakler/leho-jalg/
https://www.facebook.com/kinnisvaramaaklerlehojalg
———————————————-
UUS MAA | NORD
Kopli 6, 10412, Tallinn
www.uusmaanord.ee

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).