Hind
44 500 €
Ruutmeetrihind
26,16 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 1701.00 m2

Asukoht

Aadress: Varblase AÜ 1, Kibuna küla, Saue vald, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 367 / 3795806609
Krundi suurus: 1701.00 m2
Omandivorm: Kinnistu
Katastri nr: 29704:022:0001

Kõrghaljastusega 100% elamumaa.

Miks rajada siia oma kodu või suvila?

MAATÜKK

Varblase AÜ 1 kinnistu on 100% elamumaa sihtotstarbega ning asub Saue valla üldplaneeringu alusel tiheasutuses pere- ja ridaelamumaa sihtotstarbega alal. Projekteerimistingimused on võimalik taotleda elukondliku hoone(elamu,aiamaja,suvila) püstitamiseks.
Krunt on territooriumile sisse sõites esimene.Suure pakasega pole muret kas saad hommikul kiirelt teekonda alustada,kui naabrimees alles põõnab ja pole jõudnud oma teed lumest puhtaks lükata. Naabrid jäävad vaid ühele küljele, ja tänu kõrghaljastusele ei pea ootama aastaid, et looduslik aed naabri krunti varjama hakkaks. Tule pane projekti mitte vajav saunamaja püsti, kus saad maja ehitades juba nautida seda imelist loodusest pakatavat ümbrust.
Elektriliitumine on lähedal.( Elektrilevi e- meil olemas liitumise tingimuste kohta)

ASUKOHT

Võrratu asukoht, mis on kõigest 30 KM kaugusel Tallinnast. Piisavalt kaugel, kuid samas nii lähedal. Nõmme tüüpi elukoht, kuid rahulikum ja vaiksem, metsade ja põldude lähedal. Tõeline idüll.
Läheduses Laitse tuntud marja-ja seenemetsad.
Suvel aitab karastada Rummu järv, mis on tuntud oma läbipaistva vee poolest. Kalameestele läheduses Ruila järv, kus leidub ahvenat, hauge, kokre, särge.

Kernu vald on oivaline elukoht.
Lähedal on Vasalemma lasteaed ja põhikool.
Sulle meeldivad hobused? Sel juhul ei pea sa kaugele minema, sest lähedal on hobusetallid, kus saab ratsutamas käia. Laitses on kardirada, hiilgav graniitvilla, kus saab kogeda nii maitseelamusi, õppida kunsti, kui ka nautida parimaid kontserdeid.

Kernus asub ka tõeliselt hunnitu Kernu mõis. Mõisa taga on vana mõisapark, kus vanima tamme vanuseks on hinnatud üle 230 aasta. Mõisa ees asub maaliline Kernu paisjärv, millel õitseb suvekuudel ohtralt valgeid vesiroose. Paisjärv pakub oma olustikuga häid pesitsusvõimalusi erinevatele linnuliikidele, mistõttu tasub linnuhuvilistelgi Kernu paisjärve kaema tulla. Iga aastasteks kevadekuulutajateks on paisjärvel saanud Eestis üsna haruldased laululuiged. Kõrgema veetaseme korral on mõisast võimalik rentida ka SUP aerusurfilaudasid millega veekogul vabalt kulgeda.
Samuti asub mõisas restoran, kus einestada suursuguselt, nagu tõeline mõisaomanik sajandeid tagasi ning SPA elamusi saab nautida keller-spas.

KUI TUNNED, ET SELLEST VÕIB SAADA SINU KODUKOHT, SIIS VÕTA MINUGA ÜHENDUST!

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).