Hind
64 900 €
Ruutmeetrihind
763,53 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 15325.00 m2

Asukoht

Aadress: Paabo, Tõnumaa küla, Märjamaa vald, Rapla maakond

Andmed

ID: 3286 / 191113
Krundi suurus: 15325.00 m2
Katastri nr: 88401:003:0178
Aknad: Vanad puitraamiga aknad
Küte: Ahi
Veekogu: Jõgi
Veekogu nimetus: Velise
Veekogu kaugus: 10 m

Lisad

  • elekter
  • lokaalne vesi
  • kanalisatsioon lokaalne

ASUKOHT

Lähim suurim asula on Vana-Vigala, 9 km kaugusel, kus on olemas AjaO suur toidupood, põhi-ja kutsekool, lasteaed ja rahvamaja. Ühistransport on olemas ühendusega Tallinn-Märjamaa-Vana-Vigala-Pärnu. Lastele on ka vallasisesed koolibussid.
Vana-Vigalasse lisandub õppeperioodil ca 350 Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli õppurit. Üle poole ca 57% osavalla elanikkonnast elab ülejäänutes külades. Osavalla pindala suuruse tõttu tuleb rahvastiku tiheduseks 5,7 in/ km2. Mis on ideaalne inimestele, kes otsivadki elu lootuserüppes. Tõnumaa külas on näiteks 28 inimest.

Väiksemates külades elatakse aastaringselt vaid kolmes-neljas talus. Suveperioodil elavneb külaelu suvitajate ja maakodudes puhkavate inimeste arvelt. Suvitajate arv on tõusuteel, sest Vana-Vigala puutumata loodus on linnainimeste pelgupaigaks.

KINNISTU
Tegemist on maatükiga, kus on võimalus elada otse jõe ääres! Karastav suplus iga hommik hoiab tervise korras! Harida saab põldu, väike metsatukk on olemas ja ruumi ka rohumaaks. Suurepärane koht perele, kes tahab elada maal ja looduses! Koht on kaunis ja pakub hingerahu kõigile! Kasvõi ainult suvel käimiseks ja suvekodu loomiseks.

MAJA
Vähenõudlikule inimesele on maja elamiskõlblik. Hiljuti olid üürilised sees. Arvestama peab sellega, et majas vett ei ole ja kuivkäimla on elamus omaette. Kuid saun on olemas! Nii nagu igal õigel maamajal ikka.

Kõige parema ülevaate saab ikka kohapeal ise tunnetades.

Kui antud koht hakkas meeldima ja tunnete kirjeldatud paigas ära oma tulevase kodu, siis lähme seda koos vaatama. Lisainfo soovi korral võtke julgelt ühendust!

Ostes kodu Swedbanki abiga, saate:

saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu soodsamalt ainult sooduskoodi UUSMAA sisestamisel laenutaotlusse.

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2020 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.