Müüa aastaringseks elamiseks mõeldud maja Tallinnast 30 km kaugusel Sutlema külas. Heas korras puitkilpmaja on ühekordne ja ehitatud 1974. aastal. Suletud netopind on 120,3 m² ja elamispind 78,3 m².
Majas on tuulekoda, esik, kaks magamistuba, elutuba, köök, kuivkäimla ja duširuum. Teise sissepääsu juures olev esik ja tuba on praegu kasutuses panipaigana, kuid sinna saab lihtsa vaevaga tekitada juurde veel näiteks köögi laienduse ja täiendava magamistoa. Kuivkäimla on võimalik ringi ehitada veeklosetiks.
Maja vasakus tiivas on garaaž ja kunagine laut, kus nüüd hoitakse küttepuid. Maja taga on veel eraldi väike kuur.
Maja kütmiseks on kaks ahju, vesi on tsentraalne, kanalisatsioon lokaalne. Võimalus on liituda tsentraalse kanalisatsioonitrassiga.
Avarust ja privaatsust pakuvad kinnistu kahes küljes olev vallale kuuluv hoolitsetud maatükk ning teisel pool teed olev suur riigimets. Hagerisse viib kergliiklustee.
Kinnistule on hea ligipääs Kiisa-Hageri kõvakattega teelt. Sutlema lasteaed on 150 m kaugusel, kauplus ja algkool asuvad 1,8 km kaugusel Hageris. Kohila on 7 km, Kiisa 8 km ja Tallinn 30 km kaugusel.
Kui soovid omale maja, mis on rahulikus piirkonnas ja roheluse keskel ning kus kõik eluks vajalik on piisavalt lähedal − siis on Kiviaia tee 1 maja just sinule.
Tunned, et siin võiks olla sinu pere uus kodu? Helista või kirjuta mulle ja lähme koos vaatama.