Hind
399 000 €
Ruutmeetrihind
233,16 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 1711.30 m2
kinnistu pindala 2419.00 m2

Asukoht

Aadress: Koreli 81, Võru linn, Võru maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 21944 / 391266
Pindala: 1711.30 m2
Krundi suurus: 2419.00 m2
Ehitusaasta: 1996
Omandivorm: Kinnistu
Energiamärgis: Sertifikaati pole
Katastri nr: 91901:011:0120
Ehitise materjal: Kivi
Korruse number / korruste arv: 2 / 2

Müüa heas seisukorras kaubandus-büroo-lao-tootmishoone.

Hoone on osaliselt kahekorruseline ja osaliselt ühekorruseline. Hoone tänava poolsesse ossa jäävad autoosade kaupluse ruumid ja töökoja/autoteeninduse ruumid, mis on renoveeritud ruumid. Paigaldatud on põrandaküte ja põrandad uuesti plaaditud. Kaupluse- ja teenindusruumide müügisaalidesse on sissepääs tänavalt. Lao- ja abiruumidesse on nii jalgsissepääse kui estakaadiga transportsissepääs hoone põhjaküljest.

Ülejäänud hoone esimene korrus on valdavalt jaheladude ja külmaladude all, mida kasutatakse toiduainete (antud juhul marjade ja seente) töötlemiseks ja hoiustamiseks. Sügavkülma on 100 m². Sinna mahub 140 euroalust kaupa. Allkorrusel on otsest jahutusruumi ca 400 m². Koos abiruumidega on jahe- ja külmutusruumid hoone esimesel korrusel 688 m². Esimese korruse lõunapoolses osas on mitmeid estakaadil transportsissepääse, kust toimub kauba väljastamine ja sissevõtt. Olemas on ka üks tõstukpõrand mugavamaks kauba käitlemiseks.

Pool teisest korrusest on jaheladude võimekusega ja nende abiruumide all, mida saab kasutada nii kaupade tootmiseks kui hoiustamiseks. Vastavalt vajadusele, saab külmseadmed panna tööle või neid mitte kasutada. Tootmisruumid teisel korrusel (ruumid 216 – 238) on ca 340 m². Ruumide põrandad on kaetud epoksiidkattega, seinad ja laed on sandwich-paneelidest, laes on külmutusagregaadid, seintel tööstusvoolu pistikud, osades ruumides roostevabast terasest valamud. Ruumidel on ees külmakindlad vaakumuksed.

Teine pool teisest korrusest (ruumid 202 – 215, 230 m2) on kontoripindade all.

Hoone on koormatud üürilepingutega. Ostu puhul on võimalik üürilepinguid jätkata.

Hoones transpordilift (tõstevõime 600kg).

Hoonet on vajalikul määral hooldatud, suurem remonttööde vajadus enamus hoones puudub, renoveerimata on väike osa ruume.

Kinnistu vooluvõimsus 500A.

Hoones lokaalne keskküte (vedelkütte baasil).

Hoones valvevalmidus ja automaatne tuletõrjesignalisatsioon.

Hoone paikneb Võru äärelinnas, Koreli tänava ääres, peamiselt eramute ja korterelamutega naabruskonnas. Piirkond on valdavalt hoonestatud korterelamutega ja eramutega, veidi eemal ka tootmishoonetega ja ärihoonetega.

Tule vaatama!

Ostes kodu Swedbanki abiga, saad:

UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu 70% soodsam. Pakkumise saamiseks kasuta taotlusel koodi UUSMAA.

Vaatan lähemalt
*Pakkumine kehtib kuni 31.12.2022 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuste tingimustega ja vajadusel pea nõu aadressil www.swedbank.ee,