Hind
4 400 €
Ruutmeetrihind
18,00 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 244.50 m2
kinnistu pindala 4637.00 m2

Asukoht

Aadress: Roheline 16/18, Tähtvere, Tartu linn, Tartu maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 1998 / 6545775386
Pindala: 244.50 m2
Krundi suurus: 4637.00 m2
Ehitusaasta: 2023
Valmidus: Uus
Omandivorm: Kinnistu
Energiamärgis: A
Katastri nr: 79301:001:1178
Küte: Keskküte, Konditisioneer
Korruse number / korruste arv: 3 / 3

Lisad

  • internet
  • kanalisatsioon tsentraalne

ROHELINE PARK – ROHELINE VISIITKAART JA VÄRAV TARTUSSE

Rohelise Pargi kvartalist saab ainulaadne isemajandav elukeskkond Tartu linna piiril, kus ühtseks tervikuks on seotud nii äri- kui elukondlikud hooned, pakkudes kõike vajalikku lisaks elu- ja töökohale ka meelelahutuse, toitlustuse ja muude teenindusasutuste näol.
Meie eesmärk on arendada kogu Park välja kaasaegsete ja tulevikku suunatud arhitektuuriliste ja ehituslike lahendustega, mis on loodud olema ajast ees ning pakuvad parimat võimalikku keskkonda nii elamiseks kui töötamiseks. Ühtlasi innustab meid mõte 15-minuti-elukeskkonnast, kus kõik on alati lähedal, ning meie prioriteediks on mugav ja kiire ühendus nii Tartu kesklinna kui Tallinnaga.
Püüdleme ise ja julgustame ka teisi olema innovaatilised ning austama meid ümbritsevat keskkonda ja loodust. Usume, et roheenergia on tulevik ja tegutseme selle nimel, et aidata kaasa selle tuleviku kiiremale realiseerumisele. Keskkonnasõbraliku ja säästliku mõttelaadi tunnustuseks kannavad kõik Rohelise Pargi hooned BREEAM rohesertifikaati, mis kinnitab hoonete energiatõhusust, keskkonna ja kasutajasõbralikkust ning kestlikkust hoone elukaare igas tsüklis.

TULE TUTVU JA BRONEERI ÄRIPIND ROHELISES PARGIS

Tartu uues olulisimas kohtumispaigas on läbimõeldult esindatud nii elukondlikud- kui ärifunktsioonid. Meie soov on luua inspireeriv, tulevikku suunatud ja igapäevast töötegemist toetav keskkond, kus oma koha leiavad väiksemad ja suuremad ettevõtted, kohvikud ja restoranid, kaubanduspinnad, bürood ja esindussalongid. Kvartali keskseks maamärgiks saab silmapaistev 20-korruseline Roheline Torn, kuhu on plaanitud unikaalsed büroo-, restorani- ja kaubanduspinnad ning mille keskosas kõrgub läbi kolme korruse aastaringselt rohelusega kaetud talveaed. Torni ümbritseb aga ruumiliselt tihe ja nii Tartu kesklinna kui Tallinnaga hästi ühendatud uus ja modernne linnakvartal, mis on kaetud roheluse ja põnevate arhitektuuriliste lahendustega. Oleme veendunud, et suudame täita kõigi huviliste nõudmised ning meie eesmärgiks on ületada teie ootuseid.
Uusi Pargi liikmeid on juba ootamas metsa- ja põllumajandustehnikat müüv INTRAC-i Lõuna-Eesti keskus ning AS DIMEDIUMI veterinaartarvete hulgimüügikeskus. Pargi tänaseks tõmbenumbriks on Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus GARDEST. Gardest on unikaalseks teenäitajaks ka uutele Rohelise Pargi liikmetele enda loodussäästlike hoonelahendustega nagu vihmavee kogumine ning nutikas ventilatsioonisüsteem. Roheline Park saab 2023.aasta sügisel väärikaks koduks ka Enefit Connect OÜ ja Elektrilevi OÜ-le.

Pargi hoonete ehituslik kogumaht on 100 000 m², millest 60 000 m² on äripinnad ning 40 000 m² on elamispinnad.

Rohelise Pargi Kvartali ideoloogia ja väärtused on väljakujunenud koostöös Rootsi arhitektuuribürooga Wingårdhs loodud arendusprojektis.

Roheline 16 hoone valmimine on planeeritud 2024.aasta märtsis.

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).