Hind
44 900 €
Ruutmeetrihind
12,84 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 3497.00 m2

Asukoht

Aadress: Tiusse-Jaanilille, Vintse küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 19903 / 207720
Krundi suurus: 3497.00 m2
Katastri nr: 56201:001:0611

Lisad

  • lokaalne vesi
  • kanalisatsioon lokaalne

Imeline merelähedane kinnistu Vintse külas ootab uut omanikku. Õnnelilleks peetud jaanilillelt nime saanud Tiusse-Jaanilille kinnistut iseloomustab mere ja metsa lähedus, privaatsus ja sõbralikud naabrid.

Kõrghaljastusega (segamets) hoonestamata kinnistu, millele väljastatud projekteerimistingimuste kohaselt on kinnistule lubatud 1 elamu ja 2 abihoonet. Maksimaalne lubatud ehitisealune pind elamul 150 m2 ja abihoonel 100 m2, kokku maksimaalselt 300 m2. Elamul kuni 2 korrust, kõrgus max 8 m ning abihoonel 1 korrus ja lubatud kõrgus kuni 5 m. Ühe abihoone ehitamiseks olemas ehitisteatis. Elamu ehitamiseks on valmistatud ette puudest ja kändudest puhastatud plats. Säilitatud metsaala kaitseb hästi meretuulte eest.

Kinnistule on rajatud puurkaev. Olemas elektriliitumine, peakaitse võimsusega 16A (ampreid on võimalik juurde osta). Ajutine elektrikilp võimaldab juba täna voolu tarbida.

Juurdepääs kinnistule kahest suunast. Seatud on tasuta ja tähtajatu teeservituut kinnistu igakordse omaniku kasuks.

Kinnistu on hooldatud, rajatud on piisava manööverdamisruumiga, tugevdatud pinnasega parkimisala. Paar aastat tagasi on rajatud tarbeaed (kandvad karusmarja- ja mustsõstrapõõsad, vaarikad ja maasikad) ning väike iluaia osa. Tänu kinnistut ümbritsevatele kuivenduskraavidele ei muutu pinnas ka sademerohkel ajal liigniiskeks.

Meri ja lähim ujumiskoht ca 300 m kaugusel. Veidi kaugemale (3 km) jääb puutumatu loodusega Alliklepa liivarand. Ümberkaudsest metsast leiab nii seene-, marja- kui pähklisaaki. Lähim toidukauplus ca 15-minutilise autosõidu kaugusel. Läheduses ratsutamist võimaldav Vihterpalu tall ja ajalooline Vihterpalu Mõis. Kaugus Tallinnast ca 60 km, Keilast ca 40 km.

Tekkis tunne, et siia oleks mõnus rajada oma unistuste kodu? Võta julgelt ühendust, küsi lisa ja tule vaatama.

Ostes kodu Swedbanki abiga, saad:

UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu 70% soodsam. Pakkumise saamiseks kasuta taotlusel koodi UUSMAA.

Vaatan lähemalt
*Pakkumine kehtib kuni 31.12.2022 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuste tingimustega ja vajadusel pea nõu aadressil www.swedbank.ee,