Hind
2 070 000 €
Ruutmeetrihind
1 791,43 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 1155.50 m2
kinnistu pindala 15812.00 m2

Asukoht

Aadress: Peetri tn 9, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 19397 / 207203
Pindala: 1155.50 m2
Krundi suurus: 15812.00 m2
Ehitusaasta: 2013
Valmidus: Valmis
Energiamärgis: Sertifikaati pole
Katastri nr: 58001:001:0367
Küte: Kombineeritud küte
Korruse number / korruste arv: 1 / 1

Lisad

  • tsentraalgaas
  • tööstusvool
  • elekter
  • tsentraalne vesi
  • kanalisatsioon tsentraalne
  • ühistransport
  • aiaga ümbritsetud
  • kõrged laed
  • metsa lähedal
  • videovalve

TULE REGISTREERI KLIENDIPÄEVALE!
☎️ +372 52 002 41 📧 leho.jalg@uusmaa.ee
#uusmaanord #kinnisvaramaaklerlehojalg

MÜÜA PALDISKI PÕHJASADAMAGA PIIRNEV TOOTMISHOONEGA KINNISTU!

Müüa Paldiski linnas Põhjasadamaga piirnev ning aiaga piiratud kinnistu (15 812 m²), koos tootmishoonega (1 155,5 m²). Hoone vaba koheseks kasutamiseks.

ASUKOHT:
Tegemist on logistiliselt ühe parima asukohaga, kui arvestada, et maantee, mere, kui ka rautee transiit Soome, Rootsi, Norra ja Venemaaga algab kinnistu kõrvalt. Paldiski laht linnulennult ca 90 m kaugusel. Põhjasadama kaid ca 400 m kaugusel. Paldiski Lõunasadam on kinnistust ca 2km kaugusel. Tallinnast ~48 km. Parkimisvõimalused -ja manööverdamisvõimalused kinnistul on head.

Kinnistule pääseb nii lõuna- kui ka põhjapoolsetest väravatest. Kinnistu kõrval on raudteeharu aadressiga “Путь номер 7”, mis mahutab korraga kuni 12 kaubavagunit. Kinnistul on ka perroon (vajab remonti) kaupade laadimiseks.

TOOTMISHOONE:
Kinnistul paikneb tootmis- ja laohoone pindalaga 1155,5 m² ( pikkus 60 m ning kõrgus 14,5 m).
Hoone moodustab ühe suure kõrge ruumi, millele on sissepääsud läbi 12m kõrguste uste mõlemast otsast, samuti olemas veidi madalam autovärav hoone ühel küljel. Lisaks mitu tavaust. Hoones asub ka 2 sildkraanat, tõstevõimsusega 4,9 T ja 20 T, suruõhutorustik, kruvikompressor. Hoone on valminud aastal 2013, on soojapidav – valmistatud Sandwich paneelidest ja lisaks täis betoonpõrand.

LAOHOONE:
Lisaks on kinnistul veel üks vanem remonti vajav laohoone (2 222 m²), mis on hetkel kasutusel külmlaona. Tegelikkuses on alles ja kasutusel ca 1000 m² suurune osa hoonest. Kinnistul on palju ruumi tootmiseks, ladustamiseks, parkimiseks, suurte sõidukitega manööverdamiseks. Hoone moodustab ühe suure suhteliselt kõrge viilkatusega ruumi, millele on sissepääs hoone küljelt läbi tõstetava ukse. Ruumi sees paiknevad betoonalustel tugipostid. Ruum on kasutatav pigem laoruumina.

KOMMUNIKATSIOONID:
Tootmishoonel on lokaalne vedelgaasil töötavad küttekiirgurid. Laohoones küte puudub. Liitumine tsentraalvee ja kanaliga on olemas. Võrk 250A. Kinnistule on reserveeritud võimsust kuni 2 MW, millega on vajadusel võimalik liituda, reserveering kehtib 3a.
Tootmishoones valve- ja tuletõrjesignalisatsioon, ATS, videovalve nii sees kui väljas, väravas fonolukk.

Detailplaneering:
Kinnistule on võimalik kokku ehitada kuni 6 hoonet: Maksimaalse ehitisaluse pindalaga 9485m². Kinnistu täisehitus protsent on 60. Hooned võivad olla kuni 5 kordsed, maksimaalse kõrgusega kuni 15m. Hetkel on ehitusalune pind 3672 m² (sh olemasoleva vana laohoone ehitusalune pind) ehk ära on kasutatud ca 40% ehitusalusest pinnast. Seega on olemas veel arvestatav täiendav ehitusõigus.

LISAINFO
Kui tunned antud objekti vastu huvi, siis tee oma pakkumine ning helista julgelt ja läheme vaatama! Aitan Teid soovi korral pangalaenu taotlemisel, tagatisvara hindamisel ja ka Teie olemasoleva kinnisvara müümisel või üürimisel. Kodu müümine ja uue ostmine on suur otsus, mistõttu on väga oluline, et kogu protsess kulgeks kiirelt ja ootuspäraselt. Kui Teil on soov oma kinnisvara eest saada kõrgeimat hinda, siis võtke minuga julgelt ühendust. Olen oma tegevuses professionaalne ja eesmärgile pühendunud. Tegelen aktiivselt mitte ainult kinnisvara müümisega, vaid ka uue kodu otsimisega oma klientidele, lähtudes nende individuaalsetest soovidest.

Leho Jalg
Kinnisvaramaakler
Mob: +372 52 002 41
E-mail: leho.jalg@uusmaa.ee
https://uusmaanord.ee/maakler/leho-jalg/
https://www.facebook.com/kinnisvaramaaklerlehojalg
———————————————-
UUS MAA | NORD
Kopli 6, 10412, Tallinn
www.uusmaanord.ee

 
Jaga minu kontakti kõigile, kes vajavad kinnisvaranõu!

Liitu meie uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna! Vaata https://arikinnisvara.uusmaa.ee

UUS MAA ÄRIKINNISVARA – aastakümned kogemust ja klientide usaldust, läbimõeldud täisteenus ja suurim arv eksperte: vahendamine, hindamine, haldamine, nõustamine ja investeerimine.

Ostes kodu Swedbanki abiga, saad:

UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu 70% soodsam. Pakkumise saamiseks kasuta taotlusel koodi UUSMAA.

Vaatan lähemalt
*Pakkumine kehtib kuni 31.12.2022 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuste tingimustega ja vajadusel pea nõu aadressil www.swedbank.ee,