Hind
48 000 €
Ruutmeetrihind
1,29 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 37118.00 m2

Asukoht

Aadress: Vana-Saaluse küla, Võru vald, Võru maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 19196 / 206954
Krundi suurus: 37118.00 m2
Katastri nr: 87401:004:0430,87401:004:0832

Lisad

  • elekter
  • lokaalne vesi
  • kanalisatsioon lokaalne

UUS HIND!
TULE EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEVALE!
☎️ +372 52 002 41 📧 leho.jalg@uusmaa.ee
#uusmaanord #kinnisvaramaaklerlehojalg

LOODUSLIKULT KAUNIS JA PRIVAATNE KINNISTU PIUSA JÕE KALDAL!

Müüa kaks hoonestamata kinnistut aadressidel Viirapalu, Võru maakond, Võru vald, Vana-Saaluse küla ja Ojapera, Võru maakond, Võru vald, Vana-Saaluse küla, mille koosseisu kuuluvad hoonestamata maatulundusmaad, pindaladega 3,25 ha ja 4618,0 m2. Elu keset kaunist loodust, kus puudub kõik, mis linnaelus iseenesestmõistetav. Kinnistu piirneb PIUSA jõega 180 meetri ulatuses ja lisaks Vana-Saaluse ojaga samuti 180 meetri ulatuses.

Kinnistule kehtib Vastseliina valla 29.08.2007. a vallavolikogu määrusega nr 1- 1.1/24 kehtestatud üldplaneering. Üldplaneeringu järgselt on Viirapalu ja Ojapera kinnistud Vana-Saaluse külas detailplaneeringu kohustuseta alal. Valla loal ehitamine lubatud projekteerimistingimuste alusel. Kinnistule antakse ehitusõigus eskiisprojekti (või eelprojekti) alusel läbi projekteerimistingimuste – lubatud ehitusala kinnistul on väljaspool ehituskeeluvööndit ja piiranguvööndit, lubatud korruste arv kuni 2 korrust, lubatud erinevad arhitektuursed lahendused (sh ka ümarpalkidest elamu).

Olemas elektriliitumine 1x20A, vee- ja kanalisatsioonivarustus puuduvad. Veevarustuse ja kanalisatsiooni rajamisel on lubatud lokaalsed lahendused.

Koht sobib inimesele, kus saad kaasa aja endale ning võimalus tunnetada elu keset loodust. Siin on selleks kõik võimalused loodud.

LISAINFO
Kui tunned antud, et see koht kõnetab Sind siis helista julgelt ja läheme vaatama! Aitan Teid soovi korral pangalaenu taotlemisel, tagatisvara hindamisel ja ka Teie olemasoleva kinnisvara müümisel või üürimisel. Kodu müümine ja uue ostmine on suur otsus, mistõttu on väga oluline, et kogu protsess kulgeks kiirelt ja ootuspäraselt. Kui Teil on soov oma kinnisvara eest saada kõrgeimat hinda, siis võtke minuga julgelt ühendust. Olen oma tegevuses professionaalne ja eesmärgile pühendunud. Tegelen aktiivselt mitte ainult kinnisvara müümisega, vaid ka uue kodu otsimisega oma klientidele, lähtudes nende individuaalsetest soovidest.

Leho Jalg
Kinnisvaramaakler
Mob: +372 52 002 41
E-mail: leho.jalg@uusmaa.ee
https://uusmaanord.ee/maakler/leho-jalg/
https://www.facebook.com/kinnisvaramaaklerlehojalg
———————————————-
UUS MAA | NORD
Kopli 6, 10412, Tallinn
www.uusmaanord.ee

Jaga minu kontakti kõigile, kes vajavad kinnisvaranõu!

Liitu meie uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna! Vaata https://arikinnisvara.uusmaa.ee

UUS MAA ÄRIKINNISVARA – aastakümned kogemust ja klientide usaldust, läbimõeldud täisteenus ja suurim arv eksperte: vahendamine, hindamine, haldamine, nõustamine ja investeerimine.

Ostes kodu Swedbanki abiga, saad:

UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu 70% soodsam. Pakkumise saamiseks kasuta taotlusel koodi UUSMAA.

Vaatan lähemalt
*Pakkumine kehtib kuni 31.12.2022 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuste tingimustega ja vajadusel pea nõu aadressil www.swedbank.ee,