Hind
159 000 €
Ruutmeetrihind
421,75 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 377.00 m2

Asukoht

Aadress: Lasteaia 2, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saare maakond

Andmed

ID: 1690350 / 184655
Krundi suurus: 377.00 m2
Piirangud: Puudub
Katastri nr: 34901:007:0278
Küte: Keskküte

Lisad

  • detailplaneering
  • elekter
  • kanalisatsioon tsentraalne
  • tsentraalne vesi

Müüa ehitusloaga 100% ärimaa kinnistu Kuressaare vanalinnas. Olemas kehtestatud detailplaneering büroohoone-korterelamu või majutushoone rajamiseks. Kinnistul on teostatud liitumised vee-, kanalisatsiooni ja elektrivarustusega.

NB: Müügihinnale 159 000 eurot lisandub käibemaks.

ASUKOHT
Kinnistu asub Kuressaare vanalinna muinsuskaitse alal, Lasteaia tänava ääres, kesklinna tiheda hoonestusega piirkonnas. Tegemist on linna renoveeritavale keskväljakule kõige lähemal asuva uusarenduse asukohaga!
Spa-d, parimad Kuressaare restoranid, kohvikud ja suurepärane ühendus ühistranspordiga liiklemiseks on lühikese jalutuskäigu kaugusel. Vahetus läheduses asub Kuressaare renoveeritav keskväljak, mis on ääristatud ilusate keskaegsete ehitistega ja on miljöörikas vaatamisväärsus. Lasteaia tänav on üks paremini säilinud ajaloolise hoonestuse ja miljööga tänavaid Kuressaares, mille omapäraks on avar tänavaruum.

ARHITEKTUUR
Maja arhitekt Hannes Koppeli planeerinud hoonele kaasaegse ja moodsa lahenduse, mille tulemusel paiknevad maja tänavapoolne ja hoovipoolne osa üksteise suhtes poolkorrustel. Pääs esimesel korrusel asuvale suurte vitriinakendega äripinnale / vastuvõturuumile on Lasteaia tänava küljelt, pääs korrus kõrgemal asetsevatele äri- / majutusruumidele hoovist. Hoone arhitektuurne stiil on Põhjamaiselt lihtne ja selge ning tähelepanu on pööratud igale detailile. Tagasihoidliku traditsioonilise ehitusmahu viimistlemiseks kasutatakse vanalinlikule lubikrohvile omase viimistlusastmega fassaadipahtlit. Katusekate ja vihmaveetorud on taotluslikult visuaalselt üle-dimensioneeritud.

I KORRUS
Esinduslik suurte vitriinaakendega äripind / majutusruum asub tänavaga samal tasandil, tema pindala on 113,5 m2. Vitriinaknad muudavad ruumi valgusküllaseks ja avaraks. Äripinna juurde kuulub keldris paiknev ruumikas laopind suurusega 7,4 m2.

II KORRUS
2-le korrusele viib maja linnapoolsel küljel asuv esinduslik trepikoda. 1-korrusel äripinnast / vastuvõturuumist pool korrust kõrgemal hoovi pool paiknev 3-toaline suure rõduga äri- / majutusruum nr 1 on suurusega 57,6 m². Järgmisel poolkorrusel asetsevad mugava planeeringuga 1-toaline äri- / majutusruum nr 2 suurusega 29,1 m² ja 2-toaline äri- / majutusruum nr 3 suurusega 61,2 m². Viimasel poolkorrusel asub suure rõduga 3-toaline äri- /majutusruum nr 4 suurusega 52,7 m². Iga pinna juurde kuulub 4,2 m2 suurune panipaik keldris. Soovi korral on hoone keldriosa võimalik kasutada näiteks hotelli köögina.

Kogu maja küttelahenduseks on planeeritud linna kaugküttesüsteem, olemas tsentraalne vee- ja kanalisatsiooniühendus.

Ruumide sihtotstarve on äripinnad / majutusruumid!

Lisainformatsiooni saamiseks palun võta ühendust: 56 220 777; elena.tomson@uusmaa.ee

Ostes kodu Swedbanki abiga, saate:

saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu soodsamalt ainult sooduskoodi UUSMAA sisestamisel laenutaotlusse.

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2019 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.