Hind
6 840 000 €
Ruutmeetrihind
22,80 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 300000.00 m2

Asukoht

Aadress: Saarevõsa tee, Suuresta küla, Rae vald, Harju maakond

Andmed

ID: 1408594 / 182673
Krundi suurus: 300000.00 m2
Piirangud: Puudub

Lisad

  • detailplaneering
  • elekter
  • kanalisatsioon tsentraalne
  • otstarbe muutmine võimalik
  • tööstusvool
  • tsentraalne vesi

Vaida Tehnopark.
Müüa tootmis-ärimaa kinnistud!

Täpsed hoonestus tingimused ja üksiku krundi ostutingimused vastavalt päringule.

EELISED
•Asukoht Tallinn-Tartu maantee ääres garanteerib
kõige parema ühenduse nii Tallinna kui Tartuga.

•Ligikaudu 6 km Tallinna ringteeni, mis tagab kiireima
ühenduse nii Pärnu-Riia ja Narva-Peterburi suunal,
kui ka Tartu, Viljandi, Haapsalu või mistahes muu Eesti linnani.

•Tallinna, aga ka väiksemate asulate nagu Jüri, Vaida, Kose ja Kiili
lähedus, vajamineva tööjõu leidmisel.

•Kinnistu ostuhind märkimisväärsel madalam,
võrreldes Tallinna külje all asuvate tehnoparkidega.

•Kindlustunne kogemustega arendaja naol.

ASUKOHT
Vaida tehnopark asub Rae valla territooriumil, Vaida alevikus, Suuresta külas.
Vaida tehnopargi kaugus Tallinna piirist on 16 km ja Tartust 173 km.
Tehnopargi krundid paiknevad 33 ha suurusel maa-alal, mis piirneb läänes Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa riigimaanteega T2 ja põhjast Vaida-Pajupea tugimaanteega T11201.

PERSPEKTIIVID
Arvestades Tallinn-Tartu maantee tähtsust Põhja- ja Lõuna-Eesti ühendusliilina ning maantee suurt koormust on riigi üheks suuremaks prioriteediks liikluskorralduse ja -ohutuse parandamisel Tallinn-Tartu maantee järk­ järguline arendamine neljarealiseks.

Tehnopargi lähedal sai septembris 2008 valmis piirkonna üks tähtsamaid liiklussõlmi- Vaida liiklussõlm, mis on ühtlasi ka Eesti kahe viimase aasta suurim tee-ehitusprojekt.

Parema ja ohutuma liikluse tagamiseks rajati eritasandilisi liiklussolmi, remonditi ja ehitati juurde 12,7 kilomeetrit kõrvalmaanteid, viis kilomeetrit kergliiklusteid ja 2,4 kilomeetrit müratõkkeseinu. Tänu 2-tasapinnalisele liiklussõlmele on tagatud pääs tehnopargi alale ilma Vaida alevit läbimata ja riigimaantee T2 liiklust häirimata. Järgmisena on Maanteeametil plaanis Tallinn-Tartu maanteel remontida Mäo ümbersõit ja Aruvalla-Kose teelõik.

KRUNDID
Müügis olevad 30 äri- ja tootmismaa krunti suurusega 1671 – 18011 m2 sobivad oma asukoha poolest ettevõtetele, kelle tegevusaladeks on erinevad kergetööstuse valdkonnad, logistika, pakendamine, laondus, samuti keskkonda mittekahjustav tootmine. Vajadusel on võimalik krunte ka liita.

Maksimaalne lubatud hoonete arv kruntidel on kaks hoonet. Hooned on ette nähtud keldrita, maksimaalselt 3-korruselistena, suurim lubatud kõrgus maapinnast 14m (krundid nr 7, 8, 9, 20 ja 21 on lubatud 2-korruselistena ja kõrgus maapinnast 12m). Lubatud maksimaalne soklijoon maapinnast 0,6m.

DETAILPLANEERING
Rae valla volikogu kinnitas Vaida tehnopargi detailplaneeringu 19. juunil 2007.
Detailplaneeringu kohaselt tagab arendaja Vaida tehnopargi ala teede, haljastuse ja
tehnovõrkude väljaehitamise.

Tehnopargis rajatakse kõik vajalikud kommunikatsioonid järgnevalt:

•Küttelahenduseks on elekter, mille liitumispunkt asub kinnistu piiril. (võimalik liituda ka gaasiküttega)

•Elektrienergiaga varustamiseks rajatakse tehnopargi alale kokku kaheksa 10/0,4 kV kahe trafoga alajaama. Alajaamadest väljuvad 0,4 kV kaabelliinid on planeeritud kinnistuteni ja liitumispunktid on kinnistu piiridel asuvates liitumiskilpides.

•Sidevarustuseks ehitatakse sidekanalisatsioon ja seotakse see kaablijaotuskapiga. Sidekaabli paigaldab teenusepakkuja pärast liitumislepingu sõlmimist.

•Veevarustuseks rajatakse uus puurkaev ning kinnistu veevarustusvõrk ühendatakse aleviku tsentraalse veevarustusvõrguga. Liitumispunkt asub kinnistu piiril, kuhu paigaldatakse maja ühendustorudele maakraan koos spindli pikenduse ja kapega.

•Teede ja tänavatevõrk on ette nähtud lihtne ja selge, tänavate alune transpordimaa on laiusega 20 m ja pöörderaadiustega 15m. Sisekvartali ristmikel on parema nähtavuse tagamiseks kinnistute nurgad “ära lõigatud”. Kõikidele projekteeritud läbivatele tänavatele on ette nähtud ka jalgteed laiusega 2 m. Kogu transpordimaa on ette nähtud valgustada.

•Sissesõiduteid on tehnopargi alale planeeritud kolm ja kõige tihedamini kasutatava sisse­-valjasõidu juurde on ette nähtud ka bussipeatused, mis kindlustab töötajatele võimaluse tulla tehnoparki tööle soovi korral ka ühistranspordiga.

Soovikorral on võimalik krunt osta koos valmis hoonestusega. Hinnale lisandub käibemaks.

Teie isiklik Kinnisvaramaakler
Morten Tibar
Uus Maa Pluss

Ostes kodu Swedbanki abiga, saate:

saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu soodsamalt ainult sooduskoodi UUSMAA sisestamisel laenutaotlusse.

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2020 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.