Hind
105 000 €
Ruutmeetrihind
0,00 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 3056.00 m2

Asukoht

Aadress: Kivimäe tee 1, Leppneeme küla, Viimsi vald, Harju maakond

Andmed

ID: 1096091 / 180941
Krundi suurus: 3056.00 m2
Piirangud: Puudub
Katastri nr: 89001:003:0404

Müüa korrastatud eramukrunt Viimsis!
Tegemist on suure 3056 m2 eramukrundiga, mis asub Leppneeme külas. Krundini viib Reinu tee , kus sõidab ka vallatrantsport, mis tagab ka lastele mugava ühenduse koolidega ja Viimsi keskusega. Kivimäe bussipeatus 15 m kaugusel. Mereni on linnulennult 260 m. Otse maja eest on pikalt kõnniteed, mis ideaalsed tervisespordiks.

Krundi kirjeldus.

Krunt on tasane ja seal leidub ka suuri puid. Krunt on kompaktselt neljanurkse kujuga. Vastavalt kehtestatud detailplaneeringule on Kivimäe tee 1 krundi ehitusõigus järgmine: – suurim lubatud hoonete arv – üks põhihoone ja kaks abihoonet; – maksimaalne krundi täisehitusprotsent – 20% – lubatud suurim ehitisealune pind – 654 m2 – maksimaalne korruselisus 2 – tulepüsivusklass – TP3 – hoone kõrgus kuni 8,5 m.

Tehnovõrgud

Elektrisüsteemi liik: võrk, liitumispunktid on kinnistu piiril – liitumised tasumata Veevarustuse liik: võrk, liitumispunktid on kinnistu piiril – liitumised tasutud Kanalisatsiooni liik: võrk, liitumispunktid on kinnistu piiril – liitumised tasutud Gaasivarustuse liik: puudub Soojavarustuse liik: puudub Side: puudub Tänavavalgustus: väljaehitatud

Asukoht

Lähim lasteaed on Leppneeme lasteaed, mis asub vaid 520m kaugusel. Lähedal veel Püünsi lasteaed ja Pääsupoja lasteaed ning mitmeid lasteaedu ja koole ees Viimsis Haabneemes. Lähim kool asub 3,5 km kaugusel Püünsi Kool.

Ostes kodu Swedbanki abiga, saate:

saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu soodsamalt ainult sooduskoodi UUSMAA sisestamisel laenutaotlusse.

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2019 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.