Hind
600 000 €
Ruutmeetrihind
495,87 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 1210.00 m2

Asukoht

Aadress: Nõmme tee 34, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 16266 / 199539
Krundi suurus: 1210.00 m2
Katastri nr: 78407:701:1632

Lisad

  • detailplaneering
  • elekter
  • tsentraalne vesi
  • kanalisatsioon tsentraalne

TULE REGISTREERI KLIENDIPÄEVALE!
☎️ +372 52 002 41 📧 leho.jalg@uusmaa.ee
#uusmaanord #kinnisvaramaaklerlehojalg

MÜÜA ARENDUSPROJEKT!

MÜÜA NÕMME TEE 34/TEDRE TN 39 HOSTEL!
Hoone projekt on koostatud Nõmme tee 34 ja Tedre tn 39 krundile (78407:701:1632). Projekteeritav hoone on majutuse ja äri suunitlusega, planeeritakse sihtotstarbe muutmist 100% ärimaaks. Hetkel Nõmme tee 34 ja Tedre tn 39 krundi sihtotstarve on 50% elamumaa ja 50% ärimaa.

ASENDIPLAAN/ KRUNDI OLEMASOLEV OLUKORD
Projekteeritav hoone paikneb krundi kagu osas. Planeeritav hoone tuleb 3 kordne. Juurdesõidutee asub Tedre tänaval, sinna on planeeritud ka parkimine. Hoone peasissepääsud hakkavad paiknema Nõmme tee poolselt tänava osalt. Krundil ei tule piirdeaeda, kuid haljastuse paigutamisega saab liigendada hoone ümbrust. Lisaks planeeritakse krundile juurde nii madal- kui kõrghaljastust. Krundil on hoonestus ning hetkel asub seal kiirtoidu restoran Staap. Krundi tagumisel küljel on üks vana maakelder ning puidust ühekordne eramu. Projekteeritav hoone paikneb krundi kagu osas.

ARHITEKTUURNE ÜLDLAHENDUS
Hoone lahendus on olemasolevat keskkonda arvestav ja rikastav ning tõstab piirkonna arhitektuurset kvaliteeti. Hoone projekteerimisel on võetud eeskujuks antud ümbruskonna iseloomulikud puitmajad. Hoone on nelinurkse põhiplaaniga, lihtsa ülesehitusega maja. Hoone esimesel korrusel on äripind, mille otstarve on toitlustus suunitlusega. Teisel ning kolmandal korrusel on tegemist majtusruumidega, mida üüritakse soovijatele välja. Hoone kolmandale korrusele on ette nähtud terrass majutusosas rentivate üürnike jaoks.
Hoone kõrgus ning mastaap tuleneb projekteeritava hoonele ette kirjutaud detailplaneeringust mille kõrguseks ei tohi olla rohkem kui 13m. Hoone moodustab oma kõrguse poolest pigem terviku kõrval asuva kooli kui viilkatustega eramajadega, mis on taotluslik, et rõhutada hoone avalikku funktsiooni.

Paiknemine
Restoranile ja majutusasutusele on projekteeritud eraldi sissepääsud, et üks funktsioon ei jääks teist segama. Restoranaile, mis asub esimesel korrusel on peasissepääs Nõmme tee poolsest küljest kus asub ka bussipeatus. Hosteli sissepääs on hoone küljefassaadilt, krundi Tedre tänava poolsest küljest.

Ruumide kirjeldus
Esimesel korrus on projekteerirud 5 meetri kõrgusena, mis tagab hea mahu restoranile. Teisel ja kolmandal korrusel asuvad majutusühikud. Kolmas korrus on venitatud kõrgemaks, et lae alla mahuksid ära magamislavatsid.

LISAINFO saamiseks võta julgelt ühendust ja läheme vaatama! Aitan Teid soovi korral pangalaenu taotlemisel, tagatisvara hindamisel ja ka Teie olemasoleva kinnisvara müümisel või üürimisel. Kodu müümine ja uue ostmine on suur otsus, mistõttu on väga oluline, et kogu protsess kulgeks kiirelt ja ootuspäraselt. Kui Teil on soov oma kinnisvara eest saada kõrgeimat hinda siis võtke minuga julgelt ühendust. Olen oma tegevuses professionaalne ja eesmärgile pühendunud. Tegelen aktiivselt mitte ainult kinnisvara müümisega, vaid ka uue kodu otsimisega oma klientidele, lähtudes nende individuaalsetest soovidest.

Leho Jalg
Kinnisvaramaakler
Mob: +372 52 002 41
E-mail: leho.jalg@uusmaa.ee
https://uusmaanord.ee/maakler/leho-jalg/
https://www.facebook.com/kinnisvaramaaklerlehojalg
———————————————-
UUS MAA | NORD
Kopli 6, 10412, Tallinn
www.uusmaanord.ee

Ostes kodu Swedbanki abiga, saad:

UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu 70% soodsam. Pakkumise saamiseks kasuta taotlusel koodi UUSMAA.

Vaatan lähemalt
*Pakkumine kehtib kuni 31.12.2022 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuste tingimustega ja vajadusel pea nõu aadressil www.swedbank.ee,