Hind
380 000 €
Ruutmeetrihind
0,00 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 5132.00 m2

Asukoht

Aadress: Väike-Mihkli, Leppneeme küla, Viimsi vald, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 16192 / 203360
Krundi suurus: 5132.00 m2
Katastri nr: 89001:003:5290

Lisad

  • detailplaneering
  • elekter
  • tsentraalne vesi
  • kanalisatsioon tsentraalne

MEREPIIRIGA KINNISTU VIIMSIS!

LUXUM Luxury living by Uus Maa

Kaunis mereäärne kinnistu paikneb Leppneeme sadama vahetus läheduses ja meri lookleb kinnistu lääne poolsel küljel. Kinnistut ümbritseb põhjapoolsest küljest hoonestatud kinnistu ning ülejäänud külgedelt hetkel hoonestamata kinnistud.

DETAILPLANEERING
Kehtestatud detailplaneeringu alusel, peale ehitusliku eskiisi koostamist, jaotatakse hetkel 100% maatulundusmaa sihtotstarbega kinnistu (5132m2) – vastavalt 100% elamumaa (4011m2) ja üldkasutatavmaa (1121m2), mis kuulub nö rannapiiri alla ja peab olema kõigile ligipääsetav.

EHITUSÕIGUS
Detailplaneering lubab krundi pinnast 8% ehitusmahtu ehitusaluse pinnaga 320m2, maksimaalselt II korrust kogukõrgusega kuni 8m. Kinnistule kehtib ehituskeeluala 50m veepiirist. Ehitusala kaugus naaberkinnistu piiridest on 5m.

HALJASTUS
Suhteliselt lauge ja haljastuse poolest madalhaljastusega kinnistu. Krundi piiridele on lubatud rajada hekk. Perspektiivis on võimalik ka kõrghaljastust rajada.

LIITUMISED
Detailplaneering projekt nr 8 – 2000a kinnitab, et Mihkli II ja III eramute veega varustamine toimub vastavalt veeühistu “Turisnäs” poolt18.01.2000a väljaantud tehnilistele tingimustele. Veeühistu “Turisnäs” puurkaev nr 439 asub Leppneeme külas. Veega varustamine on projekteeritud vü kuuluvast veetrassist Leppneeme sadama tee ääres. Projekteeritud trass kulgeb mööda planeeritud tee koridori.

Elektriliitumist pakub Imatra Elekter (20A) – hind tariifipõhine.

ASUKOHT
Kaunis merepiiriga kinnistu paikneb Leppneeme sadama vahetusläheduses. Viimsi keskusest kinnistuni viib mugav asfaldteeritud tee, pikkusega 6,1km, ajaliselt kaugus 8 min.
Viimsi on just eriti viimastel aastatel väga tugevasti arenenud piirkond, lisandunud on mitu kooli, valmimas on uus kontserdimaja, mitmed erinevad tervise ja spordikeskused. Hea transpordiühendus kesklinnaga, lastele välispordikeskus Vimka suusamägi, Tädu tervise ja suusarada jne.
Samuti rikastavad viimsilaste elu suurepärased gurmeerestoranid ja kaunid liivarannad.

Lähim bussipeatus kinnistust asub 400m kaugusel, lähim lastaed samuti 400m.

Kaunis ja perspektiivne asukoht uuele kodule!

Ostes kodu Swedbanki abiga, saad:

UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu 70% soodsam. Pakkumise saamiseks kasuta taotlusel koodi UUSMAA.

Vaatan lähemalt
*Pakkumine kehtib kuni 31.12.2022 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuste tingimustega ja vajadusel pea nõu aadressil www.swedbank.ee,