Hind
21 700 €
Ruutmeetrihind
0,49 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 44000.00 m2

Asukoht

Aadress: Laosevälja, Kurevere küla, Saaremaa vald, Saare maakond

Andmed

ID: 940890 / 141928
Krundi suurus: 44000.00 m2
Omandivorm: Kinnistu
Piirangud: Kaitseala
Katastri nr: 30101:002:0080

Müüa 4,4 ha suurune kinnistu Kihelkonna vallas, Kurevere külas. Maatükk asub Vilsandi rahvuspargi territooriumil, piirangu võõndis. Kinnistul paikneb vana talukoht, säilinud on vundament ja Keskkonnaamet on andnud nõusoleku talukoha taastamiseks, kui hooned planeeritakse ajaloolisele talukohale ning projekteerimisel arvestatakse piirkonnas levinud taluarhitektuuriga.
Lubatud on ehitada kuni 1,5 korruselisi hooneid maksimaalse katuseharjakõrgusega kuni 8 m maapinnast. Hoonestus tuleks taastada kunagistele vundamentidele ning see peaks lähtuma piirkonna traditsioonilisest ehituslaadist. Soovitav on hooned projekteerida katusekaldega 35-45 kraadi ja pikkuse laiuse suhtega 1:1,5 kuni 1:4. Katusematerjalina kasutada valtsplekki, asbestivaba eterniiti, tõrvapappi või muid looduslikke lahendusi. Välisviimistluses kasutada looduslikke materjale ja traditsioonilisi taluarhitektuuris levinud värvitoone, vältida liiga erksaid või maastikus domineerivaid lahendusi.
Juurdepääs kinnistule on väga hea, piirneb küla teega.
Meri kõigest 1 km kaugusel.
TEE OMA PAKKUMINE!

Ostes kodu Swedbanki abiga, saate:

saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu soodsamalt ainult sooduskoodi UUSMAA sisestamisel laenutaotlusse.

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2020 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.