Hind
400 000 €
Ruutmeetrihind
393,31 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 1017.00 m2

Asukoht

Aadress: Tedre 39a, Lilleküla, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 11799 / 199158
Krundi suurus: 1017.00 m2
Katastri nr: 78407:701:1642

Lisad

  • detailplaneering

KLIENDIPÄEV 16 ja 17.11.2022 kell 13.00-14.00.
VAJALIK EELREGISTREERIMINE telefoni või e-kirja teel.
☎️ +372 52 002 41 📧 leho.jalg@uusmaa.ee
#uusmaanord #kinnisvaramaaklerlehojalg

MÜÜA TEDRE 39A KAHEPEREELAMU PROJEKT KOOS KODUMAJUTUSEGA!

Hoone projekt on koostatud Tedre 39a krundile (78407:701:1642). Projekteeritava ehitise peamine kasutamise otstarve krundil Tedre 39a on Kahepereelamu kodumajutusega. Tedre tn 39a sihtotstarve on elamumaa 100% vastavalt detailplaneeringule.
Hoone nimetus: Kahepereelamu kodumajutusega

ASENDIPLAAN/ KRUNDI OLEMASOLEV OLUKORD
Ehitusprojektiga hõlmatud ala paikneb Tallinnas, Kristiine linnaosas, krundil Tedre 39a. Krundil lõunaosas paikneb rajatis – kasvuhoone. Kinnistu reljeef on tasane. Kinnistul paikneb 16 viljapuud. Olemasolev tänavatevõrk ja juurdesõidud, kõnniteed. Kinnistule on juurdepääs Tedre tänavalt. Hoone paigutus lähtub detailplaneeringu võimalustest ning tellija soovist paigutada kinnistule kaks suuremat perekorterit, kus alumise korteri juurde kuulub ka kodumajutus. Hoone paigutamisel on lähtutud ideest paigutada eraldi kodumajutus hoone osa tänavafrondi äärde ning kahe suurema korteri hoone osa tuua sügavamale krunti, mis pakub eluruumide avanemist aeda.

Ehitusalune pind projekti järgi 197,74m2
Max. Korruselisus – 2
Hoonete arv krundil – 1
Suletud brutopind 471.67m2
Maapealne 395.29m2
Suletud netopind 370.97m2
Kõrgus 10,7m
Parkimiskohtade arv – 6
Hoone maht 1772m3

ARHITEKTUURNE ÜLDLAHENDUS
Hoone lahendus on olemasolevat keskkonda arvestav ja rikastav ning tõstab piirkonna arhitektuurset kvaliteeti. Hoone projekteerimisel on võetud eeskujuks antud ümbruskonna iseloomulikud puitmajad. Hoonele tulevad erinenat tooni puidust fassaad. Hoone on ülesehituselt lihtne, põhiplaan meenutab kahte ristkülikut kõrvuti.
Hoone ühes majaplokis üksteise peal asub 2 suuremat perekorterit, teises väiksemas blokis aga 2+2 kodumajutuse ühikut (2 mõlemal korrusel), mis on alumise korteri osad, kuid eraldi sissepääsudega. Kahte blokki ühendab trepikoda. Tegemist on kaasaegse hoonega nii mahult kui vormilt. Projekteeritud on heade proportsioonidega ning säästlike materjalidega. Hoone väiksema osa katusele on ette nähtud suve/kevadterrass ülemise perekorteri kasutuseks. Lõunakülje akende jaoks on otsese päikse eest projekteeritud varjestus, mis oma disainilt on vähedomineeriv ja sobib kokku nii rahulikult mõjuva heleda puitlauaga.
Fassaadid on kahel hoone osal erinevad. Suurem majaosa on kaetud heledat värvi horisontaalse voodrilauga ja väiksem osa tumedat tooni peenema horisontaalsete puitlippidega. Kahte osa ühendav trepikoda on krohvitud tumedaks ning sealne akende rohkus jätab õhulise mulje.
Hoone kõrgus ning mastaap tuleneb projekteeritava hoonele ette kirjutaud detailplaneeringust, mille kõrguseks ei tohi olla rohkem kui 11m. Tumedam väiksem maht on madalam, selle peal katuseterrass ja heledam suurem maht kõrgem.

Juurdepääs autodele on tagatud Tedre tänavalt. Krundile on projekteeritud 6 parkimiskohta.

HALJASTUSJAHEAKORRASTUS
Tedre 39a krunt on haljastatud. Krundil paikneb 16 viljapuud. Projektis lisatakse madalhaljastust. Vt ASENDIPLAAN

NÕUDED KODUMAJUTUSELE
Järgitakse üldiseid nõudeid majutusettevõttele. Täidetud on nõuded kodumajutusele. Majandus- ja kommunikatsiooniministri määrus „Nõuded majutusettevõttele“ 01.07.2015

LISAINFO saamiseks võta julgelt ühendust ja läheme vaatama! Aitan Teid soovi korral pangalaenu taotlemisel, tagatisvara hindamisel ja ka Teie olemasoleva kinnisvara müümisel või üürimisel. Kodu müümine ja uue ostmine on suur otsus, mistõttu on väga oluline, et kogu protsess kulgeks kiirelt ja ootuspäraselt. Kui Teil on soov oma kinnisvara eest saada kõrgeimat hinda siis võtke minuga julgelt ühendust. Olen oma tegevuses professionaalne ja eesmärgile pühendunud. Tegelen aktiivselt mitte ainult kinnisvara müümisega, vaid ka uue kodu otsimisega oma klientidele, lähtudes nende individuaalsetest soovidest.

Leho Jalg
Kinnisvaramaakler
Mob: +372 52 002 41
E-mail: leho.jalg@uusmaa.ee
https://uusmaanord.ee/maakler/leho-jalg/
https://www.facebook.com/kinnisvaramaaklerlehojalg
———————————————-
UUS MAA | NORD
Kopli 6, 10412, Tallinn
www.uusmaanord.ee

Ostes kodu Swedbanki abiga, saad:

UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu 70% soodsam. Pakkumise saamiseks kasuta taotlusel koodi UUSMAA.

Vaatan lähemalt
*Pakkumine kehtib kuni 31.12.2022 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuste tingimustega ja vajadusel pea nõu aadressil www.swedbank.ee,