Ruutmeetrihind
0,00 €/m2

Asukoht

Aadress: Härgmäe, Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Andmed

ID: 939590 / 106

Tähetorni Tehnopark (www.tahetornitehnopark.ee) on Tallinna linna servale, Paldiski mnt äärde rajatav 20,5 ha suurune uus äri- teenindus-, logistika- ja tootmisotstarbelise hoonestusega linnak. Kokku on planeeringualal 24 erinevat krunti ehitusõigusega kuni 150’000m2. Lähedusse jäävad Eestis kontsentreeritult üks suurimaid kaubandus piirkondi Rocca Al Mares, TTÜ Tehnopol ning Laki, Kadaka ja Mustjõe tänavate tööstuskvartal. Samuti on logistiliselt mugavad ühendused Paldiski sadamaga, Tallinna Ringteega ning Tallinna ja Muuga sadamatega.
Linnakusse on planeeritud ka head töökeskkonda toetavad teenused – toitlustus, spordiklubi, toidupood jms. ning linnaga on ala ühendatud nii kergliiklustee kui linnaliini bussidega.

Tehnopargi arendaja Tähetorni Tehnopark OÜ pakub ettevõtetele üürimiseks paindlikke lahendusi mis on ehitatud vastavalt ettevõtte vajadustele. Detailplaneering võimaldab kruntide omavahelist liitmist, mis annab paindlikkust rajada ka suurema ehitusaluse pinnaga hooneid.

Tänaseks on tehnopargi teede ja tehnovõrkude ehituse esimene etapp valmis. Esimene hoone Härgmäe 21 valmib juba 2019 mais. Selles on saada veel kaks väiksemat (565,3m2 ja 875,7m2) üüripinda.

Järgmise ehk Härgmäe 22 hoone ehitustööd algavad kevadel 2019 ning maja valmib aprillis 2020.a. Hoone üldpind 4259,1m2 ning info selles hoones pakutavate pindade kohta leiab kodulehelt www.tahetornitehnopark.ee

Tänases projekteerimis- ja ehitusstaadiumis on võimalik arvestada kliendi soove pindade suuruse, kasutusproportsioonide ja siselahenduse osas.
Hooned on projekteeritud energiatõhusad ning kogu tehnopark arhitektuurselt ühtse ilmega.

Detailsema info saamiseks külastage arenduse kodulehte www.tahetornitehnopark.ee või võtke ühendust maakleriga, kes aitab leida just teile sobiva lahenduse.

Ostes kodu Swedbanki abiga, saate:

saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu soodsamalt ainult sooduskoodi UUSMAA sisestamisel laenutaotlusse.

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2019 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.