Kõik pakkumised (2577)

Korter

Soovin osta

Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

Kliendil on soov leida Kalamaja piirkonda kodu. Stuudio väljaehitamise võimalusega soklikorrusele.

– esimene korrus 70-80m2 (2 magamistuba, köök-elutuba, vannituba, wc)
– soklikorrus (70m2) võiks jääda esimese korruse alla, võimalusega ühendada esimese korrusega
– suureks boonuseks oleks: terass, hoov, saun, kamin, parkimine

Kõik pakkumised oodatud ja suured tänud juba ette!

Kontakt: Heidi Kivirand, heidi.kivirand@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
130 000 €
Tallinn, Nõmme linnaosa

Klient ostab:
– Nõmme ja Laagri piirkonda 4-toalise korteri
– Hind maksimaalselt 130 000.- eurot
– Korter võiks olla mitte tüüpilise planeeringuga
– Võib olla kergelt remonti vajav

Suured tänud juba ette!

Kontakt: Heidi Kivirand, heidi.kivirand@uusmaa.ee
Maja

Soovin osta

Hind
120 000 €
Pärnu linn, Pärnu linn

Ühistransport kesklinna max 15 min
Elekter ei tohi olla põhikütteks

Kontakt: Marko Vipp, marko.vipp@uusmaa.ee
Elamumaa

Soovin osta

Hind
200 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Otsin kliendile Vanalinnas või Vanalinna lähedal 2-toaline korter investeeringuks, mis võiks sobida nii lühiajaliselt kui ka pikaajaliselt väljaüürimiseks.
Korter peab olema heas majas, heas korras, kuni 3. korrus.
Potentsiaalne üüritootlus huvitab vähemalt 5,5%
Eelarve ca kuni 200000 eur

Olen tänulik kõikide pakkumiste eest. Palun saata neid emailile: elvira.kralle@gmail.com

Kena päeva!

Kontakt: Elvira Kralle, elvira.kralle@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
100 000 €
Tallinn, Lasnamäe linnaosa

Otsin kliendile 3-toaline korter Lasnamäel.
Mitte esimene korrus. Liftiga majas.
Soovitavalt Mustakivi piirkond.
Väga heas korras, või vähemalt köök, vannituba, WC värskelt renoveeritud.
Võimaluselt mööbliga.
Eelarve +- 100000 eur

Pakkumisi palun elvira.kralle@uusmaa.ee
Tänud

Kontakt: Elvira Kralle, elvira.kralle@uusmaa.ee
Elamumaa

Soovin osta

Tallinn, Haabersti linnaosa

Otsin kliendile kinnistu Kakumäel, kuhu saaks ehitada maja.
Kinnistu vähemalt 1300-1500 m2 ja kuni 3000 m2.
Kinnistu peab olema heas vaiksemas kohas, mitte kohe sõidutee ääres.
Detailplaneering, kommunikatsioonid (vesi, elekter, kanal) ka olemas.

Pakkumisi palun saata elvira.kralle@uusmaa.ee
Ette tänades,

Elvira

Kontakt: Elvira Kralle, elvira.kralle@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
320 000 €
Tallinn

Klient otsib:
-Kalamajas, Vanalinnas või Noblessneris 4-toalist korterit.
Võiks olla avara planeeringuga ehk väike 4-toaline kahjuks huvi ei paku.
-Hind kuni 320000€.
Vaatame üle kõik pakkumised! Suured tänud juba ette!

Kontakt: Kristiina Aderov, kristiina.aderov@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
600 €
Tallinn

Ehitusfirma otsib töötajate majutamiseks lihtsat 2-4 toalist üürikorterit. Tasu ja maksud garanteeritud.

Kontakt: Krista Hansmitt, krista.hansmitt@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
140 000 €
Tallinn

Kliendil on soov leida keskküttega 2-toaline korter. Liftiga uuemas majas. Sobivusel kiire tehing!

Kontakt: Krista Hansmitt, krista.hansmitt@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
145 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Otsin kliendile heas korras 2-toalist korterit.
Piirkonna valik: Kesklinn ja selle ümbrus, Pirita, Viimsi. Vajalik parkimiskoha olemasolu.
Hinnapiir 145 000 eurot.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
145 000 €
Tallinn, Pirita linnaosa

Otsin kliendile heas korras 2-toalist korterit.
Piirkonna valik: Kesklinn ja selle ümbrus, Pirita, Viimsi. Vajalik parkimiskoha olemasolu.
Hinnapiir 145 000 eurot.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Soovid
Teenindus

Soovin üürida

Hind
2 500 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Otsin kliendile ruume pianobaari jaoks. Ideaalis vanalinnas või Rotermanni kvartals, 100-150m2, 2 WC-d, väike laoruum. 1,2,3 korrus, mitte kelder.

Kontakt: Meeri Priks, meeri.priks@uusmaa.ee
Maja

Soovin osta

Hind
450 000 €
Tallinn, Kristiine linnaosa

Otsin kliendile heas korras 4-5 toalist maja või majaosa Kristiines, Kesklinnas või Kadriorus. Hinnaklass kuni 450 000 eurot.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Maja

Soovin osta

Hind
450 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Otsin kliendile heas korras 4-5 toalist maja või majaosa Kristiines, Kesklinnas või Kadriorus. Hinnaklass kuni 450 000 eurot.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
130 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Kliendil on soov leida kesklinna 2-toaline korter. Kõrgmal korrusel ja liftiga uuemas majas. Sobivusel kohene tehing!

Kontakt: Angela Taro, angela.taro@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
100 000 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

Tervist 😊

Otsin naisterahvale sobilikku 2- toalist, min. 45m2 avarat valgusküllast, soovitavalt sissekolimiseks kohe valmis korterit hinnapiiriga 90 000 – 105 000 Tallinnas järgmiselt:

Eelistatud piirkonnad.
– Mustamäe, Haabersti või Tiskre (maja vanus alates 2000 a),
– Nõmme (oluline keskküte) või
– Pelgurand.
Ei soovi Lasnamäele.

Korter võib vajada kergeid värvitöid või osaliselt tapeedivahetust, kuid köök ja vannituba/wc peaks olema heas korras.
Magamistoa planeering peab võimaldama ka lapse voodi (4-aastane)
ära paigutamise.
Parkimise ja panipaiga olemasolu on vajalik.
Rõdu on boonus.
Kui hinnapiiri on pakkuda ka peatselt valmivat uusarendust, siis ka see pakkumine väga oodatud.

Parimate soovidega,
Erve Lettermo

Kontakt: Erve Lettermo, erve.lettermo@uusmaa.ee