Nataly Koppel

Nataly Koppel

Nooremmaakler
Büroo: Tallinn, Uus Maa Central
nataly.koppel@uusmaa.ee
+372 55 588 217

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Olen kinnisvaraäris täiesti uus inimene, alustasin selles valdkonnas tööd Uus Maa Centraliga samal päeval ehk 2020. aasta 1. aprillil. 2005. aastal lõpetasin Tartu Ülikoolis vene filoloogia ning töötasin seejärel 15 aastat reporterina veebi- ja trükimeedias. Viimased aastad olen avanud kuulsuste südameid ajakirjas Kroonika ning kirjutanud nende uhketest, leidlikult sisustaud ja mõnusatest kodudest Kroonika Kodu-eris.

Inimese huvi kinnisvara vastu saab tavaliselt alguse oma kodu otsimisest. Kui see leitud, on kaks varianti: kirg jälgida turul toimuvat kaob või hakkab see maailm veel rohkem erutama. Minuga läks seda teist teed pidi. Leidsime abikaasaga kodu ning üsna pea alustasime läbirääkimisi rootslasest naabriga, et osta ära ka tema väike stuudio, millest sai edukas Airbnb korter.

Neli aastat olen püüdnud võõrustada seal külalisi nagu oma pere liikmeid, pöörates tähelepanu igale pisidetailile. Tänu sellele olen suutnud hoida ka kõik need aastad tiitlit Superhost ehk olen saanud oma külalistelt kõige kõrgemaid hindeid. Ülipositiivne Airbnb kogemus andis viimase suure tõuke, et astuda järgmine samm ja saata oma CV firmasse Uus Maa.

Loodan, et suudan pakkuda koduotsijatele ja investoritele kõige paremaid lahendusi ning teenindada neid samasuguse hoolivuse ja tähelepanuga nagu oma Airbnb külalisi! Samas jätkan ka kodudest kirjutamist, seega anna julgelt märku oma ilusast elamisest – olgu see väike boheemlaslik korter või lausa loss.

Vabal ajal meeldib mulle lihtsalt nautida, mida hetk parajasti pakub. Vaadata mõnda head filmi, sarja („Californication“, „Shameless“) või lugeda. Lemmikkirjanikud on Haruki Murakami, Charles Bukowski ja Cheryl Strayed. Ja mis saab olla parim, kui kuulata muusikat ja jalutada läbi Tallinna erinevaid piirkondi, aimates läbi akende, kuidas inimesed elavad. Lahkunud Eri Klasiga võisime sellest hobist tundide kaupa rääkida.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Juuli 2020
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
-19,4%
668
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
-1,5%
1901€/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
+8,3 kuud
18,5 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
+2pp
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
0%
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.