Moonika Arrak-Jaam

Moonika Arrak-Jaam

Nooremmaakler | UUS MAA | Arena
Büroo: Arena, Tallinn
moonika.arrak-jaam@uusmaa.ee
+372 553 8836

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Olen müügitööga tegelenud erinevates valdkondades varsti juba 20 aastat. See aeg on andnud mulle hindamatuid kogemusi ja teadmisi, mis võimaldavad mul leida parimaid lahendusi igas olukorras.

Pikka aega on olnud minu kireks kinnisvara. See valdkond pakub mulle pidevat avastamisrõõmu ja innustust. Olen pühendunud sellele, et tuua kokku inimesed ja nende unistused. Toimetan rohkem Tallinna, Harjumaa ja Järvamaa piirkonnaga, kuid alati valmis pakkuma abi üle Eesti.

Usun, et iga minu poole pöörduja soovid on unikaalsed. Minu eesmärk on neid mõista ja leida parim lahendus. Teen kõik endast oleneva, et oma kliente toetada ja juhendada. Oskan maakleriga ühendust võtvate inimestega samastuda, sest olen ise mitmeid kordi olnud samas rollis.

Kui soovid leida endale ideaalset kodu, kontorit või maatükki, vajad abi kinnisvaraalastes küsimustes, siis võta minuga ühendust juba täna. Olen siin, et Sind aidata.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Oktoober 2023 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
+2,1%
678
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
+4,4%
2928 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
+2,7%
1645
Korteritehingute arv Tartus
-32,4%
119
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-9,9%
2109 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
-15,5%
366
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.