Mika Sucksdorff

Mika Sucksdorff

Partner / Juhatuse Liige
Büroo: Tallinn
mika.sucksdorff@uusmaa.ee
+372 517 4206
+372 627 2600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Minu Uus Maa elu algas detsembris 2006, mil alustasin tööd Uus Maa Kinnisvarabüroo tegevjuhina. Kohe esimesest päevast alates on mulle meeldinud uusmaakate positiivsus, töökus ja professionaalsus. Selle meeskonnaga jõuame me veel väga kaugele!

Oman MBA- kraadi rahvusvahelises ärijuhtimises ning enne Uus Maasse tulekut veetsin kaheksa aastat maailma lennundust õppides ja kogemusi omandades.

Kõrgete eesmärkide püstitamine ja nende saavutamine koos meekonnaga on parim motivatsiooniallikas. Minu arvates edu saavutamise võtmeks on klientidest ja oma töötajatest hoolimine, mis on ka minu kaks prioriteeti.

Oma vabal ajal tegelen spordiga. Peale "jalgpallikarjääri" lõpetamist olen pühendunud rulluisutamisele ja golfile. Talvel on aladeks jäähoki ja lumelauatamine.

Püüan elada oma elu Henry Thoreau sõnade järgi: "Kui keegi liigub enesekindlalt oma unistuste suunas ja püüab elada sellist elu, millest ta on unistanud, saavutab ta suvalisel hetkel ootamatut edu."

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Juuli 2022
Korteritehingute arv Tallinnas (muutus aastaga)
14,8%
861
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (muutus aastaga)
28,6%
2801 €/m²
Korteritehingute arv Tartus (muutus aastaga)
5,6%
221
Korteritehingute mediaanhind Tartus (muutus aastaga)
20%
2155 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinn (muutus kuuga)
8,5%
923
Pakutavate üürikorterite arv Tartu (muutus kuuga)
5,6%
303
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.