Merit Reigam

Merit Reigam

UUS MAA Central Kinnisvaramaakler reg.nr: KMR 56511
Büroo: Tallinn, Uus Maa Central
merit.reigam@uusmaa.ee
+372 509 7667

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa ägeda tiimiga 2020 kevadel. Varasemalt olen töötanud müügi-ja personali alal, mis mõlemad tulevad mulle praegu meeletult kasuks. Ma saan kohe kindlasti öelda, et ma olen nö „people person“ . Ma olen aktiivne suhtleja , julge ja meeldejääv. Mis on samuti maakleritöös suureks plussiks. Oma suurimaks väärtuseks pean oma suurt sõprusringkonda mille abil saavad nemad ja mina olla alati kursis kui kellegil on vaja uut kodu või üüripinda.

Ma ei saa öelda, et kinnisvara sektoris töötamine oli mu lapsepõlve unistus kuid viimase paari aasta jooksul olen aru saanud, et see on valdkond mis mind tõsiselt huvitab. Naudin seda kui saan inimestega suhelda ja näha nende näol naeratus, rahulolu või tänutunnet, olgu see siis uue kodu soetamise puhul või vana maha müümisel.

Eesmärgiks olen seadnud alati olla edasi arenev ja saada oma eriala tõeliseks professionaaliks.

Kes teeb, see jõuab !

Koostööd ootama jäädes, Sinu maakler.

KLIENTIDE TAGASISIDE:

"Täpne ja korrektne asjaajamine. Alati kättesaadav. Kiire kommunikatsioon."
M.T

"Merit supplied all required items and answered all my questions effectively and efficiently"
J.F

"Merit oli väga kiire ja põhjalik. Võtmete üle andmisest maaklerile ja sobivate üürnike leidmiseni kulus vaid mõni päev. Hoidis kursis igast huvilisest ja aitas tekkivate küsimustega koheselt. Inimesena meeldiv ja tore! Seega väga tubli ja soovitan kindlasti kõikidele oma tuttavatele."
H.O

"Merit on hea suhtleja ja alati särasilmne. Kõik korterid on leidnud lühikese ajaga head ja pikaajalised üürnikud. Suurepärane töö, soovitan soojalt!"
T.A

"Meritil õnnestus kinnistu müüa kiiresti ja minu poolt soovitud hinnaga"
M.S

"Meriti puhul võib kindel olla, et ta on alati õigel ajal kohal ja täidab kõik oma kohustused korrektselt ja aegsasti. Ta on hea suhtleja, sõbralik ja viisakas, just selline nagu üks maakler peab olema. Lisaväärtus on Meriti puhul see, et ta pöörab tähelepanu detailidele. Ta tõi meie korterisse pildistamiseks juurde raamatud, lilled ja lõhnaküünla et hubasemat meeleolu luua. Mis kõige olulisem - ta leidis meile lühikese ajaga täpselt sellise üürniku nagu soovisime."
M.I

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

September 2021
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
9,3%
925
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
7,1%
2217 €/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-5,9 kuud
6,6 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
6%
0,1pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.