Marina Dreger

Marina Dreger

Nooremmaakler | UUS MAA | AL MARE
Büroo: Tallinn
marina.dreger@uusmaa.ee
+372 53 737 223

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa al Mare meeskonnaga 2022 aasta märtsis. Kinnisvara valdkond on mulle alati põnev tundunud ning Uus Maa on ettevõte, kus töötamise üle saan uhkust tunda.

Siin on suurepärased kolleegid, kelle professionaalsus ja pühendumine on mulle suureks eeskujuks. Rõõm on töötada ettevõttes, mille väärtused on ka minu väärtused.

Enne kinnisvarasektorisse tulekut töötasin lennunduses stjuardessina ning tööstusettevõttes turundusjuhina. Minu otsus suunduda kinnisvarasse oli tingitud sellest, et tahtsin oma ellu muutust, uut väljakutset. Olen varasemalt olnud ise Uus Maa klient ning tean kui pühendunud ja professionaalsed inimesed siin töötavad.

Maaklerina toetan sind kõikides võimalikes küsimustes, mis on seotud ostu- müügi- või üüriprotsessiga. Mulle meeldib mu töö, sest see on väga mitmekülgne ja võimaldab suhelda erinevate inimestega, õppida tundma klientide vajadusi ja leida igale kliendile parim lahendus. Kõige väärtuslikumaks pean seda, et inimesed minu ümber oleksid õnnelikud.

Minu unistus on leida igaühele just tema ootustele vastav kodu, kus peale tööpäeva oleks mõnus lõõgastuda, startida kiiresti jooksurajale, lasta lapsed muretult õue mängima või lipsata kiiresti lähedalasuvasse poodi jäätise järgi.
Olen väga motiveeritud, et pakkuda parimat kinnisvaramaakleri teenust ja olla kliendile toeks kogu protsessi vältel.

Töövälisel ajal veedan palju aega tütrega ning koeraga. Mulle meeldib kokata, mängida sulgpallipalli ja käia looduses kõndimas.

Võta minuga ühendust või jaga minu kontakti oma sõbraga, et üheskoos saaksime Sulle leida Sinu unistuste pesa!

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Aprill 2023 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-16,9%
687
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
+0,2%
2771 €/m²
Korteritehingute arv Tartus
-31,6%
134
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-5,7%
2332 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
-1,9%
1365
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
+5,2%
387
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.