Maarika Kaarepere

Maarika Kaarepere

Maakler | UUS MAA | City
Büroo: Tallinn, Uus Maa City
maarika.kaarepere@uusmaa.ee
+372 50 23 230

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Minu huvi kinnisvara vastu tekkis juba aastakümneid tagasi. Olen kaudselt sellega palju seotud olnud, kas siis läbi isiklike tehingute või huvi sisekujunduse vastu. Mis aga peab juhtuma, see juhtub varem või hiljem ja alates 2016 aasta lõpust olen tegev kinnisvaramaaklerina, alustasin RE/MAX City büroos.

Minu töös tuleb kindlasti kasuks varasem kogemus. Olen üle 20 aasta tegutsenud õigusvaldkonnas, nii kohtuistungi sekretärina kui ka büroojuhina advokaadibüroos.

Pean oluliseks professionaalsust ja seda, et kliendid saaksid mind usaldada. Minu suurim tasu seda tööd tehes on see, kui näen enda klientide silmades siirast rõõmu ja tänu, olgu siis tegemist kinnisvara ostu, müügi või üürile andmisega.

Olen sõbralik, aus ja abivalmis ning täis tegutsemistahet ning kui tahtmine on suur, ei saa olla suuri takistusi! Seega, kui vajad abi kinnisvaraga seonduvates küsimustes, siis võta minuga ühendust! Ületame koos takistused ning leiame parima lahenduse! Minu motoks on: kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!

Vaata kõiki minu pakkumisi


Kliendid minust

Kontori asukoht

Jaanuar 2023 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga
Korteritehingute arv Tallinnas
-44,3%
452
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
-16,3%
2637 €/m²
Korteritehingute arv Tartus
-5,6%
117
Korteritehingute mediaanhind Tartus
+6,6%
2349 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
-4%
1554
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
-6,3%
373
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.