Ly Isabel Taavel

Ly Isabel Taavel

UUS MAA Central Nooremmaakler
Büroo: Tallinn, Uus Maa Central
ly.isabel.taavel@uusmaa.ee
+372 50 20 708

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Kinnisvaramaaklerina alustasin esimest korda tööd juba 1994. aastal ja üsna pea avasin ka oma kinnisvarabüroo. Järgnevad 5 aastat olid töörohked ja huvitavad, sest lisaks vahendusteenusele tuli tihti kliente aidata ka erastamise protsessis. Vahel oli vaja täielikku virtuooslikkust, et elule jalgu jäänud ja kõigele käega löönud klientide elamispindu säilitada. Oh neid vägevaid 1990ndaid, mil Kalamaja 2-toalise korteri võis osta 25 000 krooni eest!

Peale tempo mahavõtmist tekkis mul võimalus pakkuda uudseid kvaliteetseid teenuseid ja tooteid ilumaailmas, mis inspireeris mind avama ilusalonge ning sellesse valdkonda olen end pidevalt täiendades jäänud tänaseni.

Huvi nii minu enda kui ka teiste inimeste elukvaliteedi tõstmise vastu viis mind psühholoogia ja mitmete teraapiavormide õpingute juurde. Lisaks õppisin ma oma töö tõhustamiseks EBS-is turundust ja müüki, kuna pidev eneseareng on minu jaoks äärmiselt oluline. Vabal ajal on tähtis koht minu elus muusikal ja laulmisel, mida olen õppinud Tallinna Ülikoolis.

Kirg kinnisvara vastu ei ole aga vahepealsete aastate jooksul jahtunud, mistõttu olen naasnud kinnisvaraturule tugevama ja kogenenumana, võttes endaga kaasa eramu ehitamise ja esivanemate kodu renoveerimise ning pikaajalise klienditeeninduse ja müügikogemuse. Ma otsustasin seekord liituda suurettevõttega ja valisin just Uus Maa Kinnisvarabüroo, kuna mulle meeldib kuuluda parimate hulka.

Teenuseid pakkudes on minu eesmärgiks olla alati oma klientidele professionaalne ja usaldusväärne partner. Rahulduse tehtud töö eest toovad mulle rõõmsad ja tänulikud kliendid!

Kõigele lisaks oman ma pikaajalist kogemust Airbnb majutusteenuse pakkujana.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Oktoober 2020
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
2,6%
930
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
6,6%
2100€/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
+1,8 kuud
12,3 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
+2pp
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
0%
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.