Kristiina Aderov

Kristiina Aderov

Põhja-Tallinna piirkonna maakler
Büroo: Tallinn
kristiina.aderov@uusmaa.ee
+372 56 936 244

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Mul on suur rõõm, et alates 2018. aasta sügisest kuulun ma ka Eesti kõige tuntuma ja usaldatuima kinnisvaraettevõtte meeskonda. Juba 9. klassis käisin Uus Maas töövarjuks. Ülikooli õigusteaduse praktika tegin samuti siinse juristi juures ja nüüd olengi üks inimene sellest suurepärasest seltskonnast!
Oman Tallinna Ülikooli bakalaureusekraadi õigusteaduses. Lisaks olen lõpetanud toitumis- ja tervisenõustaja õppe. Kooli kõrvalt töötasin kolm aastat ajakirjanduses Eesti suurimates ajalehtede toimetustes- Postimehe Grupp ja Õhtuleht. Viimased kaks aastat töötasin MyFitnessis klienditeenindajana ning BodyPumpi treenerina.
Maakleritöös hindan, et mul on võimalus aidata kaasa millelegi nii vastutusrikkale nagu uue kodu otsimine. Sinu ja Su lähedaste jaoks olen alati olemas, et kodu otsimise protsess oleks võimalikult lihtne. Olen positiivne kohusetundlik aktivist. Ma armastan oma tööd ja see on mulle oluline, pühendun sellele kogu südamega. Ma olen sihikindel ja pingutan töötades, et ületada kliendi ootused.
Vabal ajal käin BodyPump's, spinningus ja jõusaalis. Meeldib ka väga lugeda ja kokata. Akude laadimiseks on väga toredad väljasõidud pere ja sõpradega, nii Eesti kaunites paikades kui välismaal.
Uus Maas on suurepärane abivalmis tiim koos oma ala spetsialistidega, kes teevad koostööd just Sinu huvide nimel. Võta julgelt minuga ühendust!

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused


Kliendid minust

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Juuli 2020
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
-19,4%
668
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
-1,5%
1901€/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
+8,3 kuud
18,5 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
+2pp
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
0%
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.