Kersti Kukk

Kersti Kukk

Nooremmaakler | UUS MAA | Viljandi
Büroo: Viljandi
kersti.kukk@uusmaa.ee
+372 5667 0886

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa meeskonnaga 2023. aasta augustis

Minu kirg kinnisvara vastu sai alguse fotograafiast, hakates tegutsema kinnisvara fotograafina 2019. aastal. Olen olnud abiks maakleritele, kinnisvaraarendajatele ja eraisikutele kvaliteetsete ning pilkupüüdvate fotode valmimisel. Professionaalselt tehtud fotod kujundavad hea esmamulje ja usaldusväärsuse pakutava objekti ning müüja kohta. Olles teinud koostööd kõrgelt hinnatud kinnisvaramaakleritega ja aastaid nende tööd kõrvalt jälginud, süvenes huvi kinnisvara vastu veelgi. Nüüd olen minagi üks neist.

2017.aastal lõpetasin Tallinna Majanduskoolis Turundusspetsialisti eriala. Teadmised turundusest aitavad näha erinevaid võimalusi pakutava objekti turundusplaani koostamiseks ja elluviimiseks. Samuti tagab aastatepikkune klienditeeninduse kogemus professionaalsuse kinnisvaramaakleri ametis. Oma töös pean oluliseks kohusetundlikkust, ausust ja täpsust.

Meile Uus Maas on tähtis tiimitöö. Minu seljataga seisab hulk kogenud ja suure teadmistepagasiga maaklereid, kes aitavad meelsasti nõu ja jõuga, et ka keerulisematest olukordadest võidukalt välja tulla. Sarnaselt seisan mina iga enda kliendi kõrval müügi alustamisest kuni võtmete üleandmiseni ning muidugi ka pärast seda.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

August 2023 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
+3,5%
672
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
-3,7%
2804 €/m²
Korteritehingute arv Tartus
+29,2%
203
Korteritehingute mediaanhind Tartus
+12,8%
2621 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
+13,5%
1500
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
+10,2%
486
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.