Kaie Kass Agcay

Kaie Kass Agcay

Turundusjuht | UUS MAA | Peakontor | Juhatuse liige
Büroo: Tallinn
kaie.kass-agcay@uusmaa.ee
+372 512 9111
+372 627 2600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa Kinnisvarabürooga 2011. aasta septembris ja tunnen end privilegeerituna, et olen selle kinnisvarapere liige.

Minu eelnev töökogemus pärineb reklaami- ja kommunikatsioonitööstusest, milles veedetud 14 aastat on andsid mulle tugeva teadmiste- ja kogemuste pagasi. Seda saan nüüd rakendada täiesti uuel tasandil. Uues valdkonnas. Uute inimestega. Olen olnud paljude tuntud brändide loomise juures, neist kolme turuletulek on jõudnud “Aasta turundustegu” finaali. Samuti olen olnud seotud rahvusvaheliste kaubamärkide turule toomise ning turundusalase tegevuse planeerimisega Baltikumis. Arvan, et see on pagas, mis võimaldab mul kinnisvaraturundusse tuua värsket vaimsust.

Kinnisvara soetamine on iga inimese elus ilmselt suurim ja ajaliselt ilmselt pikaealisim investeering. Otsus saab alguse vajaduse defineerimisest. Ostu-müügi protsessidest saadud isiklik kogemus on teema, millest inimesed räägivad lugusid. Lood jäävad kestma. Üks kinnisvaraturunduse ülesannetest on luua baas selleks, et tüütu ja pikk protsess ning isiklike hirmude ja ebakindluse vaigistamine oleks hoopis üks tore lugu alates uue kodu mõtte tekkimisest, vaatamisest ja valimisest kuni esimese sooja koogi ahjust väljavõtmiseni. Lugu, mis veel kaks põlve edasi võib olla legend...

JAGA MINU KONTAKTI KÕIGILE, KES VAJAVAD KINNISVARANÕU!

Vaata kõiki minu pakkumisi


Kliendid minust

Kontori asukoht

Detsember 2022 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga
Korteritehingute arv Tallinnas
+20,4%
801
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
+12,6%
3139 €/m²
Korteritehingute arv Tartus
-38,8%
115
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-8%
2200 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
+2,1%
1618
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
+8,3%
406
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.