Kadri Mätlik

Kadri Mätlik

Kesk-ja vanalinna piirkonna maakler
Büroo: Tallinn
kadri.matlik@uusmaa.ee
+372 56600450

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Minust

Minu otsus liituda Eesti kinnisvarabüroode vaieldamatu tipu, Uus Maa Kinnisvarabürooga, sündis senise tegevuse loogilise jätkuna kevadel 2020.
Oma erialalt juura taustaga ja varasemalt erasektoris ka pikalt juristi ametit pidanuna, olen viimased 15 aastat pidevalt ka üht kättpidi kinnisvaras tegev olnud. Kinnisvara valdkond on mulle alati huvi pakkunud, sisaldades endas nii põnevust, väljakutseid kuid ka häid võimalusi. Siin olen saanud rakendada oma õigusalaseid oskusi, leida väljundi oma loomingulisusele ja suhelda väga paljude põnevate inimestega.
Võimalus kõiki oma seniseid kogemusi rakendada ja piisav vaheldusrikkus, oli ka tõukeks liikuda senistelt õigusradadelt nüüd juba täies mahus kinnisvara valdkonda.
Ja kui juba, siis vaid parimate juurde, milleks Uus Maa Kinnisvarabüroo vaieldamatult on!

Kinnisvaraga on seotud ka mu armastatuim hobi - sisekujundus. Hindan ilusat ja funktsionaalset ruumi kõrgelt ja tean kui palju selline interjöör toidab hinge.
Kodu kujundamine on minu jaoks nagu lõuendile maalimine, see on loomingulisuse väljendus, võrratu võimalus miksida uut ja vana, anda koloriiti & luua kordumatu ja unikaalne, samas õdus ja hubane olustik, kus on hea ja mõnus olla!
Aastatega tulnud sisekujunduslik kogemus on leidnud toreda äramärkimise ka ajakirjas Kodukiri, mille zürii poolt valiti mu südamega kujundatud Viljandi kodu “Kaunis Kodu 2019” võistluse finalistide sekka.

Aitan meeleldi ka Sind, et Sinu kokkupuude ja kogemus kinnisvaramaailmaga kujuneks meeldivaks ja rahuldustpakkuvaks teekonnaks.
Seega kui soovid kinnisvara osta, müüa, üürida või vajad abi mistahes muus kinnisvara küsimuses, võta minuga julgelt ühendust!

Olen Sulle Sinu kinnisvarateekonnal rõõmuga abiks & olemas!

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

September 2020
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
1,9%
844
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
11,4%
2070€/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
+1,8 kuud
12,3 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
+2pp
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
0%
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.