Kadi Pettai

Kadi Pettai

Maakler | UUS MAA | Elamus
Büroo: Tallinn
kadi.pettai@uusmaa.ee
+372 5343 9934

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Mina olen Kadi, pärit Võrumaalt.
Uus Maa kinnisvaramaakler aastast 2022.

Olen elanud nii Mõnistes, Tartus, Kongsbergis Norras ning viimased aastad Tallinna külje all Jüris. Olles ise palju kolinud ning laste ja loomadega üürikortereid otsinud, tean hästi, kui keeruline see teekond võib olla. Aga oma kodu ostmine on ikka tohutu rõõm – see rahulolu, enda oma. Ja kui väikese remondi ja sisustamisega saab uuele kodule veel oma pere näo anda, imeline tunne. Tänu erinevatele kogemustele on mul kinnisvara ostmise ja üürimise alased teadmised kenasti pagasina kaasas.

Töötanud olen erinevatel klienditeenindusega soetud töökohtadel, usun, et mul on tänu sellele ka inimeste tundmises, suhtlemises ja koostöös head kogemused.
Kinnisvara alal tegutsemisest olin ma aga ammu unistanud. Ju siis olidki need eelnevad ametid mulle vajalikud, et nüüd maaklerina oma trumbid välja tuua ja särada.

Maakleri töös on aga iga päev huvitav ja väljakutseid täis. Uus Maa meeskond on kindlustanud mu tagala paljude harivate ametialaste koolituste ja suurepärase kollektiiviga. Siin töötavad nii tublid spetsialistid ja head inimesed, kes aitavad lahendada ka kõige keerulisemad olukorrad.

Vabal ajal armastan ma väga veeta aega oma perega, lugeda, teha käsitööd, ratsutada ning harida end.

Leian, et mul on olemas kõik see, mis teeb minust suurepärase maakleri – olen töökas, innukas, sõbralik, rõõmsameelne ja usaldusväärne meeskonnamängija. Teen kõik endast oleneva, et mu kliendid saaksid minu abiga oma kinnisvara müüdud parimal ja kõige mugavamal moel.

Kui sa vähegi vajad kinnisvara asjus abi või soovid lihtsalt teemat arutada, olen vaid kõne või kirja kaugusel – võta julgesti ühendust!

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused


Kliendid minust

Kontori asukoht

Oktoober 2023 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
+2,1%
678
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
+4,4%
2928 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
+2,7%
1645
Korteritehingute arv Tartus
-32,4%
119
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-9,9%
2109 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
-15,5%
366
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.