Eveli Lindell

Eveli Lindell

Kesk-ja vanalinna piirkonna kutseline maakler (KKM 152218)
Büroo: Tallinn
eveli.lindell@uusmaa.ee
+372 5698 6406

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa tööka meeskonnaga 2016. aastal. Varasemalt tegutsesin ligi 8 aastat turismisektoris. Viimased neli aastat töötasin Eesti ühes hotelliketis müügijuhina, kus mu eesmärgiks oli hotelli tubade ja teenuste müük peamiselt Soome turul. Kinnisvarasektorisse tulek tuli vajadusest oma aega ise planeerida ja huvist kinnisvarasse investeerimisest.
Olen omandanud bakalaureuse kraadi Tartu Ülikooli eesti ja soome-ugri keeleteaduse erialal ning magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikooli Ärikorralduse erialal (MBA). Ülikoolidest olen saanud soome keele oskuse, turundus- ja juhtimisalased teadmised ning enda ümber palju suurepäraseid inimesi.
Mulle meeldib inimestega suhelda ja seetõttu suurem osa oma vabast ajast veedan oma sõprade ja perega. Mulle meeldib ka jooksutrenn ning reisimine.
Olen töötanud teenindusettevõttes ligi 8 aastat, mistõttu pean ka maakleritöös oluliseks professionaalset teenindust. Samuti on minu jaoks oluline kliendile pidev tagasiside andmine kogu müügiprotsessi jooksul. Aitan rõõmuga Sul leida vastused oma kinnisvaraalastele küsimustele.

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Detsember 2019
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
10,9%
842
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
14%
2131 €/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-3,4 kuud
8,1 kuud
A-klassi büroopindade vakants
5,6%
sama
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
3,4%
15 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
sama
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.